Město Bordeaux ležící v jihozápadní Francii u ústí řeky Garonny do Atlantického oceánu je hlavním městem regionu Akvitánie. V době panování francouzského krále Ludvíka XIV., toto přístavní město rozkvetlo. Z této doby vás uchvátí honosná náměstí a výstavní domy, díky kterým se Bordeaux zařadilo na seznam památek UNESCO. 

Region Bordeaux je jednou z nejznámějších francouzských vinařských oblastí. Zdejší víno patří k těm nejlepším na světě. Další výhodou destinace je, že leží nedaleko Atlantického oceánu, a tak je to jedinečná příležitost vykoupat se v divokých vlnách. 

Z Prahy využijte přímé lety společnosti Ryanair od 970 Kč za zpáteční let.

Podívejte se na nejlevnější letenku

Vyhledejte a rezervujte si levné letenky

Stačí změnit vyhledávání na zpáteční cestu a zobrazíme Vám nejlepší ceny. Pro nejlepší termíny si můžete zadat období odjezdu a do návratu můžete zadat dobu, kterou chcete strávit na dovolené:

Podívejte se na ubytování

Vyhledejte si pohodlně ubytování, které Vám vyhovuje umístěním a cenou.

Booking.com

Bordeaux Metropole City Pass

Bordeaux Métropole City Pass je k dispozici na 48 nebo 72 hodin po sobě pro jednotlivé cestující a nabízí bezplatný nebo zlevněný přístup ke službám a atrakcím. Platnost karty začíná prvním použitím. Ke kartě je přiložen praktický průvodce.

Zahrnuje:

Průkaz MHD pro přístup na tramvaj, autobus, říční kyvadlovou dopravu

Volný vstup do 15 muzeí a památek

1 prohlídka Bordeaux s průvodcem (nutno rezervovat v turistické kanceláři)

Vyberte si termín