Nejlepší nabídky zájezdů

Vyberte si dovolenou od největších cestovních kanceláří

Nízké rezervační zálohy zájezdů

Rezervujte si svůj pobyt včas! Rezervační zálohy first minute již od 990Kč/os.

Výrazné slevy z cen dovolených

Rezervace včas se vyplatí. First minute zájezdy s výraznými slevami z běžné ceny!

Změna rezervovaného zájezdu?

Ano, u vybraných first minut zájezdů je změna u vaší rezervované dovolené zdarma.

Zájezdy pouze od CK pojištěných proti úpadku

Při prodeji zájezdů spolupracujeme s portálem Dovolena.cz, který nabízí pouze zájezdy od cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku. Vybrané cestovní kanceláře se zavázaly k ITQ kodexu, který garantuje transparentní a jednotné řešení reklamací služeb cestovní kanceláře.

Španělsko

Nejčastější otázky ohledně Vaší dovolené

Jak si mohu zájezd objednat či získat více informací?
Je hned několik možnosti, jak si můžete zájezd objednat. u vybraného zájezdu na www.dovolena.cz vyplníte nezávaznou objednávku nebo si zájezd rovnou můžete koupit online telefonicky na čísle 222 220 222 emailem na zajezdy@studentagency.cz a poté Vás bude v rámci naší provozní doby kontaktovat náš pracovník a domluví se s Vámi na dalším postupu. a nebo nás můžete navštívit na některé z našich poboček.
Jak dlouho je platná rezervace, kterou si vyplním na stránkách dovolena.cz?
Vyplněním nezávazné rezervace na našich stránkách projevujete váš předběžný zájem o daný zájezd, rezervace v tuto chvíli ještě není provedena. Po odeslání objednávky se s vámi telefonicky spojí prodejce, který pro vás zájezd ověří a bude vás informovat o možnostech rezervace. Nabídne vám výhody a doplňkové služby k zájezdu, zodpoví vaše případné dotazy a doporučí další postup.
Je objednávka zájezdu přes web dovolena.cz opravdu nezávazná?
Ano, v okamžiku odeslání je vaše objednávka nezávazná. K závaznému potvrzení dochází na základě podepsané Smlouvy o zájezdu a provedené úhrady zájezdu nebo zálohy na zájezd.
Pokud jsem si již vybral zájezd, jak jej mohu závazně potvrdit?
Rezervaci je možné závazně potvrdit podpisem Smlouvy o zájezdu a úhradou zájezdu nebo zálohy za zájezd, a to jednou z následujících možností: on-line - v tomto případě vám zašleme veškeré potřebné dokumenty e-mailem. Nejjedonušším způsobem je potvzení smlouvy elektronicky přes webové rozhradní. Nemusíte tedy nic tisknout, podepisovat a následně zase skenovat či fotit a posílat zpět. Pokyny k uzavření smlouvy na dálku spolu s odkazem na webové rozhraní, kde bude pro vás vaše smlouva k dispozici, vám zašle váš prodejce na vaši e-mailovou adresu po potvrzení objednávky. Platbu je možné uhradit přímo v bance vkladem na náš účet, převodem z účtu na náš účet či kartou přes internet prostřednictvím platební brány. Pokyny k platbě kartou vám zašle spolu se Smlouvou váš prodejce na vaši mailovou adresu. Popř. si smlouvu vytisknete, podepíšete a zašlete ji oskenovanou, vyfocenou digitálním fotoaparátem či nafaxovanou zpět. osobně na jedné z našich poboček po celé České Republice - nejrychlejším způsobem je na pobočku přinést již podepsanou smlouvu o zájezdu, kterou vám přichystá váš prodejce. Tu pouze odevzdáte a na pokladně zaplatíte v hotovosti nebo kartou. Na každé pobočce můžete platit také hotově v EUR. Pokud nemáte možnost si smlouvu vytisknout, samozřejmě vám ji rádi předají naši pracovníci přímo na pobočce.
Další otázky?
Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, rádi Vám ji zodpovíme na telefonním čísle 222 220 222, nebo navštivte stránky https://dovolena.cz/faq

Pobyt dne: ostrov Sri Lanka, all inclusive, 5* hotel na pláži s odletem z Prahy

Sri Lanka: nádherné pláže, čajové plantáže a bohatá historie. Vaše příští dovolená s přímým letem z Prahy se super slevou.

Jednodenní zájezd do Tropical Island

Využjte náš tip na výlet do Tropical Island. Během několika hodin budete na tropické pláži, obklopeni palmami, bary a pohodou v příjemných 26 stupních.

Last minute Kuba: hotel 4*, all inclusive za 20 418 Kč

Využijte naši last minute nabídku návštěvy Kuby. Odlet z Drážďan kde pohodleně zaparkujete, ubytování v hotelu 4*, all inclusive za 20 418 Kč.

Dovolená v Bulharsku

Vyhřáté slunce, dlouhé pláže s jemným pískem, večerní romantika ve starobylých městech. To vše najdete v oblíbeném Bulharsku.

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer