Najděte a porovnejte levné letenky

Kalendář levných letenek

Nejnovější akční letenky

Do Kyjeva z Pardubic 1 039 Kč

Velice levně se můžete podívat do krásného a turisticky opomíjeného města- do Kyjeva z Pardubic za 1 039 Kč.

Italské Bari v červenci za 1 734 Kč

Přemýšlíte nad letní dovolenou, nebo výletem na pár dní? Máme pro vás tip na výlet do města Bari, které nabízí spoustu nejen historických zajímavostí. Zpáteční letenky od 1 734 Kč.

V srpnu se Smartwings do Málagy za 1 418 Kč + aktuální postřehy přímo z místa

V srpnu se Smartwings do Málagy za 1 418 Kč včetně příručního zavazadla.+ aktuální postřehy přímo z místa

Přímý let z Prahy na Maltu za 1 898 Kč

Krásné pláže, skvostné historické budovy, památky… Zpáteční letenky na Maltu z Prahy za super cenu od 1 898 Kč.

Sleva 300 Kč na letenky u pelikan.cz

Využijte slevy na letenky od Pelikánu. Akce platí jen do zítřejšího poledne.

Navštivte Paříž s Air France – město romantiky, umění a módy od 2 575 Kč

Překvapte svoji polovičku romantickým výletem do Paříže. V srpnu stylové letenky s Air France za jednotnou cenu 2 575 Kč.

Objevte kouzlo Rumunska. Z Prahy od 1 375 Kč.

Objevte dosud neobjevenou a opomíjenou zemi- Rumunsko. V hlavní sezóně máme pro vás letenky od 1 375 Kč.

Levně z Prahy do Madridu: 718 Kč zpáteční letenka

Zaleťte si do Madridu, města s neuvěřitelnou energií, ve kterém to neustále žije. Zpáteční letenka od 718 Kč.

Řím

Řím

Aktuální a nejniší ceny ze všech letišť v regionu

Londýn

Londýn

Aktuální a nejnižší ceny ze všech letišť v regionu!

Paříž

Paříž

Aktuální a nejniší ceny ze všech letišť v regionu

Nejčastější dotazy ohledně letenek

Které předměty nemohu přepravovat v příručním zavazadle?
Obecně je zakázáno přepravovat nebezpečné stlačené plyny a zápalné látky, zbraně, zapalovače, ostré předměty a bojové předměty, které mohou ohrozit posádku letadla. Nedoporučuje se přepravovat jídlo, protože taková přeprava jednak podléhá regulacím aerolinek ai exportním a importním omezením daných zemí. Na palubě lze přepravit klasické léky (tablety) v množství přiměřeném pro osobní použití, pokud jsou však léky speciální (např. Inhalátory), je třeba je přepravit v originálním balení as lékařským předpisem v anglickém jazyce. Na palubě letadla by měly být přepraveny pouze věci, které jsou nezbytné během letu.
Mohou se tekutiny přepravovat v příručním zavazadle?
Je možné přepravit maximálně jeden litr tekutin v obalech ne větších než 100ml. Pokud bude obsah tekutiny menší než 100ml ale bude v obalu větším než jak 100ml, tento předmět neprojde přes bezpečnostní kontrolu na letišti. Tekutiny musí být vloženy do igelitového sáčku v objemu max. 1 litr.
Jaké jsou hmotnostní a rozměrové limity pro zavazadla? A mám zavazadlo v ceně letenky?
Každá letecká společnost předepisuje jiné limity pro přepravu zavazadel. Zavazadla, které dáváte do podpalubí má větší váhové a rozměrové limity jako příruční zavazadlo. Pro bližší informace o povolených rozměrech a hmotnosti zavazadel ve Vámi vybraném / zarezervovaném létě se informujte na stránkách dopravce nebo prosím kontaktujte naše zákaznické centrum. To, zda máte zavazadlo zahrnuto v ceně letenky závisí od konkrétní letecké společnosti, se kterou letíte. Nízkonákladové letecké společnosti nenabízejí odbavení zavazadel v ceně letenky a je tedy nutné si ho dokoupit při rezervaci nebo při online odbavení. Některé klasické letecké společnosti upouštějí od zavazadel zahrnutých v ceně letenky u některých, zpravidla těch nejnižších tarifů. Při nákupu letenky na www.pelikan.cz je v rezervačním formuláři zobrazeno, jestli je zavazadlo do podpalubí zahrnuta v ceně letenky.
Rozdíl mezi příruční a odbavení zavazadel?
aždý cestující (kromě kojenců) si může vzít s sebou na palubu jedno příruční zavazadlo limitovaných rozměrů a váhy v závislosti na letecké společnosti. Maximální váha příručního zavazadla je v závislosti od leteckých společností od 6 do 12 kg. Přesné informace o rozměrech a váze příručního zavazadel najdete v příloze emailu s objednaným letenkou. Podpalubní zavazadlo je přijaté k přepravě před odletem na letišti na příslušné přepážce letecké společnosti. Zavazadlo je limitováno váhou uvedenou výše. Přepravu nadrozměrné zavazadel je třeba si předem ověřit na zákaznickém servisu nebo u letecké společnosti.
Cestovní Pojištění

Speciální nabídka k letence: vstupenky na největší světové atrakce

Odběr novinek

Nejlepší nabídky přímo do vaší schránky

*Nikdy neposíláme spam