Jak rezervovat pobyt na fakturu?

Zadejte objednávku

Vyberte si pobyt, podívejte se na podmínky které Vám vyhovují a vyplňte náš formulář. Vše ostatní zařídíme.

Česká faktura a rezervace

Připravíme Vám českou fakturu a zároveň Vám rezervujeme pobyt na Vaše jméno. Nevytvářejte vlastní rezervace.

Potvrzení pobytu

Na e-mail Vám zašleme rezervační voucher a fakturu. Zaplatíme za Vás pobyt a tím je vaše cesta připravena.

Objednávka rezervace pobytu

Odešlete nám údaje o Vaší plánované cestě.

Rezervace faktura
Rezervace ubytování:
Jméno a příjmení ubytované osoby
Jméno a příjmení ubytované osoby
Jméno zaměstnance
Příjmení zaměstnance
Sem Vám budeme zasílat informace k pobytu. Bez obav. Nezasíláme nevyžádané zprávy.
Nevytvářejte vlastní rezervace.
Čas příjezdu (nepovinné)
Ubytování ve více pokojích uveďte do poznámky
Věk každého dítěte uveďte do poznámky
Přeji si rezervaci včetně těchto služeb
Stravování
Druh rezervace

Maximum file size: 15MB

Odesláním zprávy prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (jméno, telefon, e-mail) za účelem odpovědi na váš dotaz.
Ano, mám zájem o zprostředkování rezervace mezi mnou a Booking.com. Seznámil/a jsem se a rozumím: 1. podmínkám rezervace vybraného ubytování na Booking com 2. podmínkám zprostředkování rezervace spol. eShopper Czech s.r.o.

Nejčastější otázky

Jak bude rezervace zaplacena?
Ve většině případech zasíláme s fakturou i potvrzenou rezervaci pobytu. Pro vytvoření rezervace (kromě nevratných) nevyžadujeme žádnou platbu předem. Jakmile je faktura uhrazena během několika hodin Váš pobyt zaplatíme a zašleme Vám potvrzení o úhradě. Peníze klientů tedy neleží na našich účtech a Vaše rezervace je uhrazena v nejkratším možném čase.
Kdy bude rezervace potvrzena?
Rezervaci Vám zprostředkujeme během zpracování žádosti nebo po zaplacení faktury u nevratných rezervací. Objednávky o zprostředkování rezervace budou zpracovány chronologicky podle času jejich obdržení. Objednávky splňující veškeré náležitosti budou zpracovány do dvou pracovních dnů. Ve dnech pracovního volna, státních svátků a předem oznámených termínů se Objednávky nezpracovávají.
Přepočet kurzu CZK/EUR na našich fakturách
Společnost Booking com prodává služby a zobrazuje ceny v EUR a dalších lokálních měnách. Zákazníci mají možnost zobrazit přibližný přepočet ceny v jiných měnách, které vycházejí z kurzu Evropské centrální banky. Fakturu obdržíte v CZK s přepočtem z ceny uvedené v místní měně ubytování. V případě storna platí kurz Fio banky a.s. - prodej EUR (místní měny) / CZK. Cena v CZK se může změnit podle směnného kurzu platného v den platby / nákupu. V případě zahraniční platby bankovním převodem mimo eurozónu je cena navýšena o poplatek za zahraniční platbu.
Co se stane v případě že pobyt musím stornovat?
Pokud po proplacení faktury a následné rezervaci dojde ke zrušení rezervace vracíme peníze na účet. Dovolujeme si Vás upozornit, že některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky. Platí podmínky Booking.com a dalších společností zaslané v potvrzení rezervace. Za zrušení rezervace Vám bude účtován poplatek ve výši 200 Kč bez DPH.
Když se něco nepovede...
Rezervace je platná (potvrzena) ubytování si nestrhlo platbu. V rámci potvrzení rezervace ručíme za Váš pobyt a příjezd naší bankovní kartou ze které se strhne i platba za Váš pobyt. Ve výjimečných případech ubytování si platbu nestrhlo a je potřeba rezervaci uhradit na místě. Nabízí se tyto možnosti: pobyt zaplatíme obratem na bankovní účet ubytování v CZK nebo v EUR (USD) peníze Vám zašleme na Váš účet a provedete platbu na místě (okamžitý převod) v noci nebo jiné časové pásmo: v případě vlastní platby Vám vždy zašleme na účet fakturovanou částku v následujících dnech
Obchodní podmínky rezervace
Podívejte se na naše obchodní podmínky rezervace pobytů.
Booking.com
Booking.com
Booking.com