Booking.com

Vyhledejte pobyt

Porovnejte ceny, lokalitu a podmínky rezervace. Neztrácejte čas dalším hledáním – vyhledejte si pobyty na největším světovém portálu Booking com!

Rezervace online

Naše stránky jsou bez skrytých poplatků a u řady pobytů s možností zrušení zdarma. Využijte sezónní slevy, lastminute nabídky a upgrade pokoje zdarma.

Okamžité potvrzení

Vybírejte z mnoha typů ubytování a najděte svůj ideální pobyt s okamžitým potvrzením rezervace. Rezervaci můžete podle podmínek upravit online.

Jak se v Chorvatsku platí dálniční poplatky?
Poplatek za využití dálnice v Chorvatsku se platí v mýtných branách, které jsou většinou umístěny na sjezdech z dálnice. Zaplatit lze v hotovosti (v eurech), platební kartou a nebo pomocí palubní jednotky ETC.
Kolik stojí jízda po Chorvatské dálnici?
Nejjednodušší způsob, jak zjistit cenu mýtného na vaší trase, je použít on-line plánovač tras na oficiálním webu chorvatského mýtného systému: www.hacr.hr. Průměrná cena mýtného pro osobní vozidla do výšky 1,9 metru je zhruba 6 EUR / 100 km.
Povinná výbava
- Denní svícení je povinné pro motocykly a mopedy po celý rok. - V autě musí být náhradní žárovky, pokud vůz není vybaven LED světlomety nebo xenony. - Reflexní vesta je povinná pouze pro řidiče motorového vozidla. - Veškerá motorová vozidla kromě motocyklů a mopedů musí být vybavena výstražným trojúhelníkem. - Autolékarnička je v Chorvatsku povinná pro všechna motorová vozidla. - Děti do 2 let mohou cestovat na předním sedadle proti směru jízdy v tzv. vajíčku. Podmínkou je deaktivovaný airbag spolujezdce. - Děti do 5 let musí cestovat v dětské autosedačce a pouze na zadních sedadlech. - Děti mezi 5 a 12 lety musí sedět na dětském podsedáku a pouze na zadních sedadlech. - Děti mladší 12 let nesmí cestovat na předních sedadlech.

Vyhledejte si dovolenou

Chorvatsko vlakem

Pohodlně v lůžkovém voze nebo na sedadle

Večer nastoupíte a ráno už se kocháte výhledem na moře. Nemusíte řídit ani čekat v dlouhých kolonách. Stačí se jen pohodlně usadit, dát si něco dobrého k jídlu a pití a těšit se na dovolenou.

V tuto chvíli nebyly nalezeny žádné nabídky.

Jak se dostanu v Chorvatsku z vlaku k hotelu?
Po vystoupení z vlaku na vás již budou čekat návazné autobusy, které vás rozvezou do dalších destinací. Zastávky autobusů jsou přímo u ubytování nebo v docházkové vzdálenosti od jednotlivých ubytování. Na příjezdy vlaků jsou navázané rozvozové autobusy, které vás rozvezou do více než 50 destinací po celém Chorvatsku. Pokud jste si zakoupili kompletní zájezd (balíček dopravy a ubytování), máte jízdenku na celou trasu již zakoupenou. V případě, že si kupujete pouze jízdenku na vlak, bez ubytování, je třeba rezervovat jízdenku až do cílového místa.
Kde můžu nastoupit do vlaku RegioJet do Chorvatska?
Vlaky RegioJet budou vyjíždět z Prahy. Nastoupit pak můžete dále po trase na zastávkách Brně, Břeclavi a Bratislavě. Využít můžete také navazujících spojení vlaků a autobusů. Jízdenku na navazující spojení, která nejsou po trase vlaku do Chorvatska, je nutné si zakoupit samostatně na webu www.regiojet.cz.
Jaká je celá trasa vlaků RegioJet do Chorvatska?
Vlaky RegioJet vyjíždí z Prahy a následně zastaví v Brně, Břeclavi, Bratislavě, Celje, Záhřebu, Ogulinu a Rijece.