Booking.com

Vyhledejte pobyt

Porovnejte ceny, lokalitu a podmínky rezervace. Neztrácejte čas dalším hledáním – vyhledejte si pobyty na největším světovém portálu Booking com!

Rezervace online

Naše stránky jsou bez skrytých poplatků a u řady pobytů s možností zrušení zdarma. Využijte sezónní slevy, lastminute nabídky a upgrade pokoje zdarma.

Okamžité potvrzení

Vybírejte z mnoha typů ubytování a najděte svůj ideální pobyt s okamžitým potvrzením rezervace. Rezervaci můžete podle podmínek upravit online.

Jak se v Chorvatsku platí dálniční poplatky?
Poplatek za využití dálnice v Chorvatsku se platí v mýtných branách, které jsou většinou umístěny na sjezdech z dálnice. Zaplatit lze v hotovosti (v eurech), platební kartou a nebo pomocí palubní jednotky ETC.
Kolik stojí jízda po Chorvatské dálnici?
Nejjednodušší způsob, jak zjistit cenu mýtného na vaší trase, je použít on-line plánovač tras na oficiálním webu chorvatského mýtného systému: www.hacr.hr. Průměrná cena mýtného pro osobní vozidla do výšky 1,9 metru je zhruba 6 EUR / 100 km.
Povinná výbava
- Denní svícení je povinné pro motocykly a mopedy po celý rok. - V autě musí být náhradní žárovky, pokud vůz není vybaven LED světlomety nebo xenony. - Reflexní vesta je povinná pouze pro řidiče motorového vozidla. - Veškerá motorová vozidla kromě motocyklů a mopedů musí být vybavena výstražným trojúhelníkem. - Autolékarnička je v Chorvatsku povinná pro všechna motorová vozidla. - Děti do 2 let mohou cestovat na předním sedadle proti směru jízdy v tzv. vajíčku. Podmínkou je deaktivovaný airbag spolujezdce. - Děti do 5 let musí cestovat v dětské autosedačce a pouze na zadních sedadlech. - Děti mezi 5 a 12 lety musí sedět na dětském podsedáku a pouze na zadních sedadlech. - Děti mladší 12 let nesmí cestovat na předních sedadlech.

Vyhledejte si dovolenou