Nezáleží zda vezmete rodinu či přátele na víkend po Česku, nebo si splníte životní sen velkou cestou. Máme ubytování pro každého a každý rozpočet.

Vyberte si z naší nabídky ubytování, vyplňte formulář níže a vše ostatní zařídíme. Zároveň splníme všechny zákonné povinnosti ohledně čerpání z FKSP.

Naše výhody:

 

  • Rezervaci uděláme za Vás. Nevytvářejte vlastní rezervace.
  • U FKSP 0% provize (jinde platíte až 15% navíc)
  • Pokud to podmínky umožňují Rezervaci vytvoříme ihned a počkáme si na platbu

 

Kontaktujte nás přes formulář níže. Kontakt e-mailem. Nebo nám napište zprávu do chatu.

Jak využít příspěvek FKSP?

Kontaktujte nás

Kontakt FKSP
Mám zájem o:
Jméno a příjmení zaměstnance
Jméno a příjmení zaměstnance
Jméno
Příjmení
Bez obav. Nezasíláme nevyžádané zprávy.
Bez zadaného IČ nelze připravit fakturu k proplacení.
Fakturovaná částka z FKSP:
Vyšší cenu pobytu si můžete doplatit.
Mám již vybraný pobyt
Nevytvářejte vlastní rezervace. Prosíme o zadání podkladů a rezervaci Vám připravíme.
Maximum upload size: 15MB
Ubytování ve více pokojích uveďte do poznámky
Věk každého dítěte uveďte do poznámky
Přeji si rezervaci včetně těchto služeb
Zvláštní požadavky schvaluje ubytování dodatečně a mohou být vybírány dodatečné poplatky.
Stravování
Odesláním zprávy prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (jméno, telefon, e-mail) za účelem odpovědi na váš dotaz.
Ano, mám zájem o zprostředkování rezervace mezi mnou a Booking.com. Seznámil/a jsem se a rozumím: 1. podmínkám rezervace vybraného ubytování na Booking com 2. podmínkám zprostředkování čerpání příspěvku FKSP spol. eShopper Czech s.r.o.

Kdy bude připravena Vaše rezervace?

při hledání vhodného pobytu věnujte pozornost popiskům u ubytování. Obecně se nabízejí dvě možnosti:

Zrušení rezervace zdarma dopobyt Vám rezervujeme v den vystavení faktury. Získáte garanci dostupnosti, ceny a flexibility. Počkáme si na platbu od zaměstnavatele, která musí být připsána do termínu možnosti zrušení zdarma.

Nevratná / Částečně vratná rezervace– vyčkáme na platbu od zaměstnavatele a pak provedeme rezervaci. U těchto nabídek získáte nižší cenu, bez možnosti zrušení. V den rezervace může být cena vyšší a ubytování nemusí být dostupné.

Čím se řídí výplata z fondů FKSP?

Jeden z důležitých zdrojů pro poskytování benefitů zaměstnancům představuje pro zaměstnavatele sociální fond, případně další složky vlastního kapitálu podobného charakteru.

První velkou skupinu těchto zaměstnavatelů tvoří subjekty, u kterých je tvorba a hospodaření s fondem podrobně upravena vyhláškou ministerstva financí č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb (dále jen „vyhláška o FKSP“). Sem patří – státní podniky, organizační složky státu, státní příspěvkové organizace a příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky.

Je možná rezervace ubytování přímo?

Booking.com funguje ve většině případů přes online objednávky a jejich úhradu platební kartou dopředu nebo na místě během pobytu. A jelikož musí úhradu rekreace provést zaměstnavatel, bylo by nutné provést i platbu kartou zaměstnavatele. Není přípustné, aby úhradu provedl zaměstnanec a zaměstnavatel mu částku následně proplatil.

Přes náš web Vám nabízíme možnost rezervace ubytování za stejné ceny jaké vidíte v nabídce ubytování. Zároveň splníme všechny zákonné povinnosti ohledně čerpání z FKSP.

Rezervace s platbou na místě - PLATBA PŘEDEM NENÍ VYŽADOVÁNA.

U rezervací “ PLATBA PŘEDEM NENÍ VYŽADOVÁNA“ požádáme ubytování o možnost platby bankovním převodem, která bývá akceptována. Ve velmi výjimečných případech, kdy ubytování trvá na platbě v hotovosti uplatňujeme následující postup:

  • rezervace je zachována
  • peníze vracíme na účet zaměstnavatele formou dobropisu
  • platbu za ubytování zajistí klient na místě
  • nebo zrušíme rezervaci a rezervujeme náhradní pobyt.

Mohu si z příspěvku FKSP koupit samostatné letenky?

Výklady se shodují na tom, že příspěvek z FKSP na samotnou dopravu není možné poskytnout.

Do jaké výše mohu použít příspěvek?

Pokud jde o výše příspěvků, limit není v žádném z uvedených případů stanoven, lze přispívat až do výše 100 % nákladů. Fakturovaná částka slouží jako záloha na budoucí rezervaci.  Výši fakturované částky si určujete Vy.

Co se stane v případě že pobyt musím stornovat?

Pokud po proplacení faktury a následné rezervaci zaměstnanec pobyt zruší, vracíme peníze zaměstnavateli. Dovolujeme si Vás upozornit, že některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky. Platí podmínky Booking.com zaslané v potvrzení rezervace.

Když se něco nepovede...

I v turistickém ruchu pracují pouze lidí a občas se může stát nějaká nepříjemnost. Pokud je cokoli v nepořádku s Vaší rezervací kontaktujte nás.

Kontakty mimo běžnou pracovní dobu: SMS na číslo +420 724 621 226

 

Nejčastější dotazy:

Rezervace je platná (potvrzena) ubytování si nestrhlo platbu.

V rámci potvrzení rezervace ručíme za Váš pobyt a příjezd naší bankovní kartou ze které se strhne i platba za Váš pobyt. Ve výjimečných případech ubytování si platbu nestrhlo a je potřeba rezervaci uhradit na místě. Nabízí se tyto možnosti:

  • pobyt zaplatíme obratem na bankovní účet ubytování v CZK nebo v EUR (USD)
  • peníze Vám zašleme na Váš účet a provedete platbu na místě (okamžitý převod)
  • v noci nebo jiné časové pásmo: v případě vlastní platby Vám vždy zašleme na účet fakturovanou částku v následujících dnech

Obchodní podmínky čerpání

Podívejte se na naše obchodní podmínky čerpání příspěvku FKSP.

Booking.com
Booking.com
Booking.com

UPOZORNĚNÍ: Hotely a jiná krátkodobá ubytování jsou předmětem dostupnosti a jednotlivé podmínky se mohou lišit. Neexistuje žádná budoucí garance dostupnosti a ceny ubytování, resp. platí ceny a dostupnost v den/moment zadání rezervace. Z tohoto důvodu víte a souhlasíte, že se cena ubytování může změnit, že dříve vybrané ubytování nemusí být v momentu rezervace dostupné a že se řídíme podmínkami společnosti Booking.com.

Do ceny rezervace je ve většině případů zahrnuta zákonná DPH. Cena ubytování může být zvýšena o poplatky účtované místními autoritami (např. městskou daň), který hradíte na místě.

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer