Pobyty s příspěvkem FKSP

Rádi Vám pomůžeme s výběrem ubytování, které uhradíme z Vašeho příspěvku FKSP. Zprostředkujeme čerpání z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) od Vašeho zaměstnavatele.

Nabízíme možnost vyfakturování tohoto příspěvku na zaplacení platby za vybrané ubytování. Přes náš web Vám nabízíme možnost rezervace ubytování za stejné ceny jaké vidíte v nabídce ubytování. Zároveň splníme všechny zákonné povinnosti ohledně čerpání z FKSP.

Kontaktujte nás přes formulář níže. Kontakt e-mailem. Nebo nám napište zprávu do chatu.

Jak využít příspěvek FKSP?

Po zaslání dotazu s informacemi o zaměstnavateli vystavíme fakturu. Ten uhradí převodem zálohu kterou použijeme na zaplacení pobytu.
Vyberte si z nabídky na Booking.com pobytů v Česku nebo v zahraničí. Případný rozdíl v ceně si doplatíte.
Provedeme rezervaci na Vaše jméno a zašleme Vám potvrzení rezervace.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
Mám zájem o:
Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

  • Hotely bez provize: fakturujeme stejné ceny, jaké vidíte na Booking.com
  • Ubytování v České republice i v zahraničí
  • Fakturace v českém jazyce, bez problémů na Váš email
  • Flexibilní platební podmínky a přístup

Čím se řídí výplata z fondů FKSP?

Jeden z důležitých zdrojů pro poskytování benefitů zaměstnancům představuje pro zaměstnavatele sociální fond, případně další složky vlastního kapitálu podobného charakteru.

První velkou skupinu těchto zaměstnavatelů tvoří subjekty, u kterých je tvorba a hospodaření s fondem podrobně upravena vyhláškou ministerstva financí č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb (dále jen „vyhláška o FKSP“). Sem patří – státní podniky, organizační složky státu, státní příspěvkové organizace a příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky.

Je možná rezervace ubytování přímo?

Booking.com funguje ve většině případů přes online objednávky a jejich úhradu platební kartou dopředu nebo na místě během pobytu. A jelikož musí úhradu rekreace provést zaměstnavatel, bylo by nutné provést i platbu kartou zaměstnavatele. Není přípustné, aby úhradu provedl zaměstnanec a zaměstnavatel mu částku následně proplatil.

Přes náš web Vám nabízíme možnost rezervace ubytování za stejné ceny jaké vidíte v nabídce ubytování. Zároveň splníme všechny zákonné povinnosti ohledně čerpání z FKSP.

Mohu si z příspěvku FKSP koupit samostatné letenky?

Výklady se shodují na tom, že příspěvek z FKSP na samotnou dopravu není možné poskytnout.

Do jaké výše mohu použít příspěvek?

Pokud jde o výše příspěvků, limit není v žádném z uvedených případů stanoven, lze přispívat až do výše 100 % nákladů. Fakturovaná částka slouží jako záloha na budoucí rezervaci.  Výši fakturované částky si určujete Vy.

Co se stane v případě že pobyt musím stornovat?

Pokud po proplacení faktury a následné rezervaci zaměstnanec pobyt zruší, vracíme peníze zaměstnavateli. Dovolujeme si Vás upozornit, že některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky.

Obchodní podmínky čerpání

Podívejte se na naše obchodní podmínky čerpání příspěvku FKSP.

Booking.com
Booking.com
Booking.com

UPOZORNĚNÍ: Hotely a jiná krátkodobá ubytování jsou předmětem dostupnosti a jednotlivé podmínky se mohou lišit. Neexistuje žádná budoucí garance dostupnosti a ceny ubytování, resp. platí ceny a dostupnost v den/moment zadání rezervace. Z tohoto důvodu víte a souhlasíte, že se cena ubytování může změnit, že dříve vybrané ubytování nemusí být v momentu rezervace dostupné a že se řídíme podmínkami společnosti Booking.com.

Do ceny rezervace je ve většině případů zahrnuta zákonná DPH. Cena ubytování může být zvýšena o poplatky účtované místními autoritami (např. městskou daň), který hradíte na místě.

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer