Najděte to správné kolo

Porovnejte ceny, podmínky pronájmu a sídla společnosti. Neztrácejte čas dalším hledáním – všechny světové půjčovny jsou již na BikesBooking.com!

Rezervace online

Naše smlouvy s našimi partnery znamenají, že vám můžeme nabídnout speciální ceny. Naše ceny jsou vždy stejné nebo nižší, než jaké najdete při příjezdu.

Vyzvedněte si kolo

Informujeme vašeho poskytovatele o vaší rezervaci a vámi rezervované kolo na vás bude čekat při příjezdu. Stačí přijít a užít si jízdu!

Objevte město jízdou na kole!

Většina evropských měst jsou ideální destinací pro půjčení kola a prohlídku symbolických míst, která toto místa charakterizují. Díky širokým cestám,  dlouhé plážové promenádě a spoustě půjčoven kol nabízí tato místa dokonalé prostředí pro cyklistiku.

Málaga

Najděte nejlepší nabídky na pronájem kol.

Řím

Najděte nejlepší nabídky na pronájem kol.

Amsterdam

Najděte nejlepší nabídky na pronájem kol.

Rezervace výletů na kole

Nejčastější otázky služby online půjčovny kol a motorek

Proč je lepší si pronajmout kolo a motorku online?
Garantujeme nejlepší dostupné ceny. To znamená, že lepší cenu nenajdete ani v kanceláři půjčovny. Navíc si můžete zajistit dostupnost požadovaného vozidla rezervací předem, protože jinak mohou být všechna vozidla již zarezervována, když přijdete do kanceláře při příjezdu.
Kolik stojí služby BikesBooking.com?
Za naše služby neplatíte žádnou extra provizi: naše služby jsou pro zákazníky zdarma a neplatíte žádné poplatky za kreditní karty. Se všemi uvedenými půjčovnami máme speciální smlouvy a ty nám platí. Jako pro zákazníka je cena pro vás vždy stejná, jako byste si pronajímali při příjezdu. Také naše webové stránky jsou uživatelsky přívětivější a někdy nabízíme speciální nabídky.
Jak si mohu být jistý, že půjčovna přijme můj voucher na BikesBooking.com?
Provedením rezervace přes BikesBooking.com vstupujete do přímého (právně závazného) smluvního vztahu s poskytovatelem vozidla (půjčovnou), u kterého provádíte rezervaci. Půjčovna ví o vaší rezervaci a poskytne vám přesně stejné vozidlo, jaké jste si rezervovali. Pokud půjčovna nemá vozidlo, které jste si zarezervovali, poskytne vám lepší vozidlo bez dalších poplatků.
Platba
V okamžiku rezervace nemusíte platit plnou cenu. Účtujeme jen malou část celkové ceny jménem půjčovny, jen abychom zajistili vaši rezervaci. To znamená, že část celkové ceny zaplatíte nyní a zbytek při vyzvednutí vozidla.
Mohu zrušit svou rezervaci?
Samozřejmě! Plány se někdy mění a rezervaci můžete kdykoli zrušit nebo upravit. Storno bez příplatku je možné kdykoliv déle než 48 hodin před začátkem doby pronájmu. Po 48 hodinách bude účtována plná cena pronájmu. Vezměte prosím na vědomí, že část, kterou jste zaplatili online za účelem zajištění rezervace, se nevrací.
Potřebuji řidičský průkaz?
Záleží na zemi a typu vozidla. Nezapomeňte si prosím přečíst pravidla půjčovny na rezervační stránce. Na jízdní kola není potřeba řidičský průkaz. K zapůjčení čtyřkolky nebo skútru o obsahu 50 ccm budete obvykle potřebovat řidičský průkaz kategorie B (auto). Kategorie A1 nebo A (motocykl) pro řízení skútru nebo motocyklu s motorem silnějším než 100 ccm. Ve Španělsku nebo Itálii si můžete pronajmout skútr 125cc s řidičským průkazem B (auto), pokud máte tento průkaz alespoň 3 roky. Nezapomeňte si prosím přečíst pravidla půjčovny na rezervační stránce. Ve většině lokalit je minimální věk pro pronájem vozidla 18 nebo 21 let.
E-voucher
Voucher Vám zašleme emailem po zaplacení zálohy, předem si jej prosím vytiskněte nebo uložte do smartphonu. BikesBooking.com voucher / eVoucher musí být předložen půjčovně při vyzvednutí vozidla. Nemůžeme nést odpovědnost za odmítnuté pronájmy bez předložení voucheru.
Co když je vozidlo odcizeno nebo poškozeno?
Doporučujeme co nejdříve kontaktovat svého poskytovatele. Pokud jste si nezakoupili plné pojištění, mohou vám být půjčovnou účtovány případné škody způsobené nájemcem na pronajatém vozidle odpovídající nákladům na opravu. Mnoho společností nabízí doplňkové nebo dokonce plné pojištění jako extra službu: BikesBooking.com vždy doporučuje zakoupit plné pojištění. V případě odcizení pronajatého vozidla je klient povinen předložit klíče, doklady a policejní stížnost na krádež, aby se vyhnul obvinění. Dodatečné podmínky si vždy zkontrolujte ve smlouvě s půjčovnou.
O společnosti BikesBooking.com
BikesBooking.com je přední online rezervační služba pro pronájem motocyklů, skútrů, kol a čtyřkolek. Zajišťujeme pronájem motocyklů v 70 zemích a jsme největší světovou rezervační službou pro pronájem kol. Ve spolupráci s předními půjčovnami poskytujeme vícejazyčné uživatelsky přívětivé webové stránky, kde uživatelé mohou najít a rezervovat online širokou škálu kol v jakémkoli koutě světa. BikesBooking.com garantuje nejlepší dostupné ceny, ověřené recenze od předchozích pronajímatelů a žádné rezervační poplatky! 24/7 vícejazyčná podpora vám pomůže užít si cestu. Kola a skútry jsou ekologické a mohou vám poskytnout bohatší zážitek z cestování, než jaký získáte s autem. Můžete navštívit všechna skrytá a krásná místa. BikesBooking.com vám pomůže snadno najít a pronajmout motocykl nebo skútr v jakémkoli koutě světa. Věříme, že dokážeme změnit způsob, jakým lidé při svých cestách navštěvují památky, zejména v letoviscích. Rezervace kol je možná na téměř 1700 místech po celém světě. Dobrá alternativa k půjčovnám aut, motorek a skútrů může pomoci snížit znečištění ovzduší a poskytnout lidem bohatší dojem z vybrané destinace. Tým zákaznické podpory 24/7: info@bikesbooking.com Webový formulář (v angličtině): https://bikesbooking.com/en/contacts/form/