Naplánujte si wellness pobyt, který si opravdu zasloužíte!

Těšte se na skvělou kombinaci krásné přírody, prvotřídního wellness a výborné gastronomie.

Česká republika

Resort Sobotín ****

Vydejte se do vodního či saunového světa Wellness & Spa hotelu Sidonie, nebo se svěřte se do rukou našich profesionálních masérů.

Booking.com
Villa Resort Dlouhá louka****

Leží 600 metrů od historického centra Českých Budějovic a nabízí 25 metrový sezónní venkovní bazén, tenisový kurt a dětské hřiště.

Booking.com
Wellness Hotel Vista

Pro odpočinkovou a aktivní dovolenou: bezplatný vstup do wellness centra se saunou, bazénu, vířivkou, Kneippovým okruhem a parních lázní.

Booking.com
Cihelny Golf & Wellness Resort ****

Navštivte lázeňské a wellness centrum, které nabízí celou řadu bezplatných služeb včetně sauny, malé posilovny, zahrady a dětského hřiště.

Booking.com
Apartmány Ladná****

Exotika na Moravě s palmami, bazénem a třeba houpací sítí. Posezení se nabízí přímo uprostřed venkovního bazénu, který večer září různými barvami.

Booking.com
Chateau Mcely*****

Kombinace historického šarmu a moderního vybavení, s venkovní terasou, venkovním bazénem a wellness centru Mcely Bouquet Spa.

Booking.com
Zámek Ratměřice – Hotel & Resort

V parku rostou největší sekvoje v České republice. Výhled je do zahrady a hosté mají k dispozici také gril. Hotel má wellness centrum a vířivku.

Booking.com
PROSECCO RESIDENCE MARKO

Nachází se 4,2 km od zámku Valtice a 3 km od Kolonády na Reistně. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a restauraci. V baru si můžete dát sklenku Prosecca.

Booking.com
Aparthotel Svatý Vavřinec

Dáte přednost masáži, sauně nebo vířivce? Jedinečným způsobem kombinuje design, komfort a pohodlí. Výsledkem je harmonický prostor, kde se bude cítit výborně jak pár, tak rodiče s dětmi.

Booking.com
Wellness Hotel Volarik****

Navštivte střešní wellness s vyhřívaným bazénem a krásným výhledem na zámek Mikulov přímo z bazénu. Večer můžete strávit v tradiční české restauraci s velkým vinným sklepem a zahradní terasou.

Booking.com
Theatre Hotel****

Relaxovat můžete zdarma ve wellness centru a na jídlo si zajít do restaurace Entrée. Nabízejí mnoho druhů masáží: od relaxačních a sportovních přes masáž lávovými kameny až po reflexní masáže noh a další.

Booking.com
Wellness & spa hotel Augustiniánský dům

Moderní wellness a lázeňské centrum nabízí bazén, vířivku, finskou saunu, bylinkovou saunu, parní lázeň, vyhřívané lavice a relaxační a meditační zónu s občerstvením, vše k dispozici zdarma.

Booking.com
Grand Hotel Kempinski*****

Odpočívejte v oáze přepychu na břehu Štrbského plesa. Připraví pro vás delikatesní snídaně, rozmazlí vás v Zion Spa Luxury a váš pokoj bude absolutně unikátní. Vítejte v Grand Hotelu Kempinski na Slovensku.

Booking.com
Amade Château*****

Na místě je sluneční terasa, venkovní a krytý bazén a turecký hammam s tradičními procedurami. Hosté hotelu Amade si také mohou zahrát tenis nebo badminton. V restaurace se servíruje tradiční slovenská kuchyně.

Booking.com
Hotel Tri Studničky – Adult friendly

Odpočinout si můžete v lobby baru s krbem a domácím kinem nebo v hotelovém wellness se suchými i parními saunami. Na specialitách z grilu si můžete během léta pochutnat na příjemné terase u potoka.

Booking.com
Hotel Björnson Jasná & Björnson***

Relexujte ve venkovním relaxačním prostoru Hriatô s dřevěnými bazény a relaxační místností. Dále zde najdete gril, dětské hřiště, hřiště na pétanque a basketbalové hřiště. V restauraci rezortu se podávají tradiční slovenské pokrmy.

Booking.com
Ensana Thermia Palace ****

Hotel se nachází v nádherném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech. V hotelu je několik restaurací – restaurace Grand, kavárna Alexander s letní terasou.

Booking.com
Grand Hotel BELLEVUE****

Hotelové wellness centrum zahrnuje vířivky i nejrůznější parní a suché sauny a balneoterapeutické centrum s bohatým výběrem masáží.

Booking.com
Hotel Zochova Chata – Adult friendly

Leží ve vinařském regionu Malých Karpat. Zochova Chata má také vířivku, 4 druhy sauny (finská sauna, parní lázeň, bylinková pára, infračervená).

Booking.com
Ensana Thermia Palace*****

Hotel se nachází v nádherném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech a nabízí historickou atmosféru a moderní zařízení, jako je lázeňské centrum Irma.

Booking.com

Relax s příspěvkem FKSP

Přispívá váš zaměstnavatel na rekreační pobyty?

Rezervujte si pobyt zaplacený z příspěvku FKSP. Bližší informace ZDE.

Vyhledejte si svůj příští pobyt

Booking.com

Další oblíbené země