People hanging out while the sunset in the nature.

Kdo jsme

Jsme parta nadšených cestovatelů, které baví se dělit o své zážitky z cestování. Rádi poznáváme svět a nabíráme zkušenosti z cest. 

Na našem cestovatelském portále e-booking.cz naleznete všechny hlavní cestovatelské služby na jednom místě: levné letenky, ubytování po celém světě, dovolenou na míru, cestovní pojištění, transfery, jízdenky na vlak a autobus, zařídíme půjčení vozidla, zprostředkování zájezdu od renomovaných českých, německých a rakouských cestovních kanceláří.

Můžete nás také navštívit na našich dalších webech: https://booking-beds.com/  https://bookinghotel.cz/ https://rezervujhotel.cz/

Všechny služby nabízíme online a s garancí nízké ceny bez dalších poplatků.

Computer with hands on keyboard. On the screen are visible some data and numbers.

Co u nás najdeš?

Konečně chytré cestování.

Co hledáš? Ubytování, letenky, dovolené, jízdenky na autobus či vlak, výlety, cestovní pojištění, půjčení vozidla … kdekoli na planetě Zemi. Máme to!

  • Všechny hlavní cestovní služby s okamžitým potvrzením na jednom místě
  • Máme mnohaleté zkušenosti z cest na vlastní pěst
  • Transparentní ceny
  • Důvěryhodné nabídky předních poskytovatelů
  • Nemáme žádné skryté poplatky

100+

obchodních partnerů

Zastupujeme největší a nejdůvěryhodnější značky v oboru: Booking.com, Agoda.com, Hotels.com a Expedia. Nabízíme letenky klasických i nízkonákladových společností. Půjčení vozu u společností jako Avis, Hertz nebo Europcar. Dovolená od Čedoku, Blue Style, TUI i Neckermanna...

160 000

destinací

Největší světové databáze těch nejlepších ubytování, od apartmánů přes prázdninové domy, rodinné penziony a pětihvězdičkové rezorty, až po domy na stromech nebo dokonce iglú.

1044

leteckých společností

Jsme součástí největších online vyhledávacích služeb pro lety po celém světě a pomáháme tisícům lidí porovnávat ceny leteckých společností, sledovat speciální nabídky dopravců a rezervovat nejlevnější dostupné letenky.

1000 k+

spokojených klientů

Všichni naši partneři jsou vysoce hodnoceni pro svoji kvalitu služeb. Disponujeme pokrytím služeb po celé Zemi a širokou nabídku produktů.Očekávejte pouze kvalitní služby za fantastické ceny.

"``Necestujeme abychom utekli od našeho života, cestujeme aby nám neutekl život.``"

Miloš Loudil

Miloš

majitel