Velice levně se můžete podívat do krásného a turisticky opomíjeného města- do Lvova. Díky nové lince z Pardubic se sem můžete podívat za neuvěřitelných 633 Kč za zpáteční let.

Každý v životě vidět tři města – Prahu, Krakow a Lvov. Že jsou to nejkrásnější města Evropy. S Prahou a Krakovem souhlasíme bez debat a Lvov, to bude od příštího měsíce vaše druhá srdcovka.

Městečko Lvov má turistům opravdu co nabídnout. V centru se rozprostírá nespočet krásných kostelů, katedrál, zámků a spousta dalších památek a skvostných budov. Ne nadarmo město připomíná Prahu. Dokonce tam mají i svůj “staromák” plný kaváren a restaurací, kde se bez problémů naobědváte za 50 Kč.

Nechybí ani ikonické divadlo opery a baletu, před kterým se vždy v odpoledních hodinách schází skupinka asi dvaceti postarších pánů, vybízejíc turisty, aby si s nimi zahráli šachový turnaj. Či bleší trhy, kde se místní snaží rozprodat snad veškerý majetek. Své kouzlo má ale i prostá procházka po malebných uličkách starého města.

Pardubice- Lvov 1.9. až 8.9. 2020 za 633 Kč

Další levné letenky z Pardubic

668 Kč

1.9. až 5.9.
Letenka zde

633 Kč

8.9. až 17.9.
Letenka zde

633 Kč

24.9. až 29.9.
Letenka zde

Nejlepší aktivity v Kyjevě

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

  • jsme autorizovaní prodejci,
  • tištěný nebo mobilní poukaz,
  • možnost storna zdarma.

Podívejte se na dostupné ubytování

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Letenky

Kompenzace za zpožděný let

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště