Istanbul, který dříve nesl název Konstantinopol, je největším městem Turecka se zhruba 15 miliony obyvatel. Toto město, jež se rozkládá na dvou kontinentech, se pyšní bohatou historií a samozřejmě také celou řadou památek, které obdivují turisté z celého světa.

Istanbul každoročně navštíví zhruba 7 milionů turistů, důvodů, proč je toto město cílem jejich dovolené, je celá řada. Istanbul si vás získá svou velmi chutnou a rozmanitou kuchyní i skvělou tureckou kávou, kterou si můžete dát v některé z mnoha krásných kaváren, a také nepřeberným množstvím historických památek, proslulými tureckými lázněmi, večerními tanečními vystoupeními i možností zakoupit nejrůznější zboží na tržnicích za velmi příznivé ceny.

Podívejte se na velmi levné letenky společnosti Pegasus Airlines s odlety z Prahy na istanbulské letiště Sabiha Gökςen v Istanbulu. U všech tarifů lze cestovat s jedním příručním zavazadlem od 8 kg (55 x 40 x 20 cm).

Krok 1: rezervace letenky

Stačí změnit vyhledávání na zpáteční cestu, termín cesty a zobrazíme Vám nejlepší ceny.

Krok 2: Mít to nej ubytko ve městě

Vyhledejte si pohodlně ubytování, které Vám vyhovuje umístěním a cenou.

Booking.com

Krok 3: Dovolenou dělají zážitky

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.