Pokud si chcete užít hýčkání v luxusních hotelech uprostřed přírody, vyrazte na wellness pobyt právě do Polska. Kromě zdejších lázeňských měst najdete v naší nabídce wellness pobyty na horách, například v polských Krkonoších nebo polských Beskydech.

Szczawnica Park Resort & Spa****

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa****, ul. Główna 25, 34-460 Szczawnica, Polsko

Nemusíte být nijak zvlášť matematicky nadaní, abyste si spočítali, že 4 hvězdy jsou pro skvělou dovolenou naprosto perfektní.

A přesně takovými čtyřmi hvězdami se může pochlubit luxusní hotel Szczawnica Park, který se nachází v lázeňském městě Szczawnica. Vy tady strávíte báječnou dovolenou plnou dobrého jídla, výletů a neomezeného odpočinku ve wellness.

Giewont Aparthotel****

Giewont Aparthotel, Piłsudskiego 4a, 34-500 Zakopane, Polsko

Krásné apartmány v centru Zakopaného s kuchyňkou a neomezeným wellness. Objevte kouzlo Zakopaného, polského turistického městečka, které je skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku, ale i méně náročné procházky a hlavně relaxaci. Bydlet budete na skvělé adrese, v Aparthotelu Giewont, který stojí v samém srdci města jen 50 metrů od vyhlášené Krupówki street se spoustou restaurací, stánků a obchůdků. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

Lake Hill Resort & Spa****

Lake Hill Resort & Spa****,  ul. Tyrolska 2G, 58-564 Sosnówka, Polsko

Jak do polštiny přeložit „maximální luxus“? Lake Hill Resort & Spa!

Probuzení s kouzelným výhledem na jezero Sosnówka a panorama Krkonoš, nekonečná relaxace v krásném wellness, elegantní pokoje a restaurace, která slibuje cestu do gastronomického nebe. K tomu toulky nádhernou krajinou a zábava pro malé i velké. Vítejte v Lake Hill Resort & Spa v podhůří polských Krkonoš!

Blue Mountain Resort****

Blue Mountain Resort,**** 1 Maja 51, 58-580 Sklářská Poruba, Polsko 

Vydejte se prozkoumat polskou stranu Krkonoš!

Příjemné horské středisko Sklářská Poruba se nachází jen 10 minut jízdy autem od česko-polské hranice. Blue Mountain Resort**** se postará o to, že váš pobyt bude perfektní po všech stránkách: neomezený vstup do aquaparku a wellness přímo v hotelu, prostorné apartmány, skvělá kuchyně a třeba i jóga na paddleboardech.

Green Mountain Hotel*****

Green Mountain 5* Hotel, ul. Sarnia 21, 58-540 Karpacz, Polsko

Božský odpočinek na polské straně Sněžky

Krásné prostředí luxusního hotelu, okolo nádherná příroda, klid a k tomu všemu vy a vaše drahá polovička nebo rovnou celá rodina. Zní to jako pohádka? Také že ano – je to pohádka, kterou prožijete ve skvěle hodnoceném Green mountain Hotel & Apartments

Hotel Heron wellness *****

Hotel Heron*****, Sienna 104, 33-318 Gródek nad Dunajcem, Polsko 

Co se dá ulovit na břehu jezera? Luxusní dovolená!

Pozvěte svou drahou polovičku do Hotelu Heron***** u p­olského jezera Rożnów, na nádherné místo, kde o vás bude dokonale postaráno, kde budete relaxovat v překrásném wellness centru s výhledem na jezero, kde si užijete i kulinářských koncertů a kde hrozí jediné – že se vám nebude chtít domů.

Hotel Piwniczna SPA&Conference****

Hotel Piwniczna SPA&Conference****, ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5, 33-350 Piwniczna, Polsko

Pobyt s neomezeným wellness v lázeňském městečku v polských Karpatech.

Hotel spojuje moderní design a beskydský folklór a skvěle si zde odpočinete ve vybaveném wellness centru, kam máte po celou dobu pobytu neomezený vstup. Objevíte ho v polských Karpatech, malebné Sádecké Beskydy vás okouzlí. A nadšené „Ach!“ z vás dostane i špičkové ubytování v hotelu Piwniczna****.

Hotel Kryształ wellness****

Hotel Kryształ****,  Maja 19, 58-580 Sklářská Poruba, Polsko

Aktivní dovolená v polských Krkonoších.

Na polské straně Krkonoš vás totiž čeká plno aktivní zábavy i sladkého nicnedělání, a to v hotelu Krysztal, který se nachází přímo v centru města Szklarska Poręba. Líbit se tu bude zamilovaným párům, klidně sem ale vyrazte i s dítkem 🙂

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky