Nejlepší nabídky

Zadejte údaje o vaší cestě a vyberte si nejlepší letenky. Neztrácejte čas dalším hledáním – zastupujeme všechny hlavní agentury.

Cestování bez obav

Naše stránky jsou zcela zdarma – bez skrytých poplatků. Nabízené ceny nijak neovlivňuje počet vašich vyhledávání.

Důvěryhodné nabídky

Naše smlouvy s našimi partnery znamenají, že vám můžeme nabídnout nejlepší nabídky. Naše ceny jsou vždy stejné nebo nižší, než u konkurence.

Vyhledejte letenky za méně než 2 minuty!

Rezervujte si nejlevnější letenky do celého světa online. V rezervačním systému naleznete pouze dostupné lety za aktuální ceny včetně všech poplatků. S námi nepropásnete ani nejlepší akční nabídky leteckých společností.

Objevujte svět z Prahy

Nejčastější dotazy ohledně letenek

Které předměty nemohu přepravovat v příručním zavazadle?
Obecně je zakázáno přepravovat nebezpečné stlačené plyny a zápalné látky, zbraně, zapalovače, ostré předměty a bojové předměty, které mohou ohrozit posádku letadla. Nedoporučuje se přepravovat jídlo, protože taková přeprava jednak podléhá regulacím aerolinek ai exportním a importním omezením daných zemí. Na palubě lze přepravit klasické léky (tablety) v množství přiměřeném pro osobní použití, pokud jsou však léky speciální (např. Inhalátory), je třeba je přepravit v originálním balení as lékařským předpisem v anglickém jazyce. Na palubě letadla by měly být přepraveny pouze věci, které jsou nezbytné během letu.
Mohou se tekutiny přepravovat v příručním zavazadle?
Je možné přepravit maximálně jeden litr tekutin v obalech ne větších než 100ml. Pokud bude obsah tekutiny menší než 100ml ale bude v obalu větším než jak 100ml, tento předmět neprojde přes bezpečnostní kontrolu na letišti. Tekutiny musí být vloženy do igelitového sáčku v objemu max. 1 litr.
Jaké jsou hmotnostní a rozměrové limity pro zavazadla? A mám zavazadlo v ceně letenky?
Každá letecká společnost předepisuje jiné limity pro přepravu zavazadel. Zavazadla, které dáváte do podpalubí má větší váhové a rozměrové limity jako příruční zavazadlo. Pro bližší informace o povolených rozměrech a hmotnosti zavazadel ve Vámi vybraném / zarezervovaném létě se informujte na stránkách dopravce nebo prosím kontaktujte naše zákaznické centrum. To, zda máte zavazadlo zahrnuto v ceně letenky závisí od konkrétní letecké společnosti, se kterou letíte. Nízkonákladové letecké společnosti nenabízejí odbavení zavazadel v ceně letenky a je tedy nutné si ho dokoupit při rezervaci nebo při online odbavení. Některé klasické letecké společnosti upouštějí od zavazadel zahrnutých v ceně letenky u některých, zpravidla těch nejnižších tarifů.
Jaký je rozdíl mezi příručním a odbaveným zavazadlem?
Každý cestující (kromě kojenců) si může vzít s sebou na palubu jedno příruční zavazadlo limitovaných rozměrů a váhy v závislosti na letecké společnosti. Maximální váha příručního zavazadla je v závislosti od leteckých společností od 6 do 12 kg. Přesné informace o rozměrech a váze příručního zavazadel najdete v příloze emailu s objednaným letenkou. Podpalubní zavazadlo je přijaté k přepravě před odletem na letišti na příslušné přepážce letecké společnosti. Zavazadlo je limitováno váhou uvedenou výše. Přepravu nadrozměrné zavazadel je třeba si předem ověřit na zákaznickém servisu nebo u letecké společnosti.

Cestovní pojištění

Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

Sjednat