Využívejte FKSP naplno

Připravíme rezervaci na Booking com

Bez zálohy předem

Česká faktura a doklady pro zaměstnavatele

S FKSP poukazem máte čas na výběr až jeden rok

Jak využít příspěvek FKSP?

Zadejte objednávku

Vyberte si pobyt, podívejte se na podmínky které Vám vyhovují a vyplňte náš formulář. Vše ostatní zařídíme.

Česká faktura a rezervace

Připravíme Vám českou fakturu na pobyt přes Booking com. Zároveň Vám rezervujeme pobyt na Vaše jméno.

Potvrzení pobytu

Na e-mail Vám zašleme rezervační voucher a fakturu. Zaplatíme za Vás pobyt a můžete vyrazit na dovolenou.

Vaše dovolená začíná zde

Odešlete nám údaje o Vaší plánované dovolené.

Kontakt FKSP
Mám zájem o:
Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno zaměstnance
Příjmení zaměstnance
Sem Vám budeme zasílat informace k pobytu.
Bez zadaného IČ nelze připravit fakturu k proplacení.
Mám již vybraný pobyt
Fakturovaná částka z FKSP:
Fakturovat budeme cenu v Kč: vypočet z Měny ubytování x kurz banky. Vyšší cenu pobytu si můžete doplatit.
Nevytvářejte vlastní rezervace.
Čas příjezdu
Ubytování ve více pokojích uveďte do poznámky
Věk každého dítěte uveďte do poznámky
Dodatečné požadavky
Stravování
Druh rezervace
Nevratné rezervace se rezervují až po úhradě faktury.
Přejete si sjednat cestovní pojištění s pojištěním storna?
Cestujete s dětmi? Máte nevratnou rezervaci? Nebo nechcete riskovat finanční ztrátu? Pro pobyty v Česku i v zahraničí. Výplata 80% stornopoplatků! Cena pobytu bude zvýšena o cenu pojištění. Více na: e-booking.cz/storno
Pro případ zrušení cesty jsou automaticky pojištěni všichni rodinní příslušníci.
Cena cestovní služby (pojistná částka storna)
Cena pojištění: 20 Kč za každý den + připojištění storna: 3 % z ceny cestovní služby

Maximum file size: 15MB

Odesláním zprávy prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (jméno, telefon, e-mail) za účelem odpovědi na váš dotaz.
Ano, mám zájem o zprostředkování rezervace mezi mnou a Booking.com. Seznámil/a jsem se a rozumím: 1. podmínkám rezervace vybraného ubytování na Booking com 2. podmínkám zprostředkování čerpání příspěvku FKSP spol. eShopper Czech s.r.o. 3. Potvrzuji, že veškeré uvedené údaje jsou správné, pravdivé a úplné.

S FKSP Poukazem máte čas na výběr až jeden rok

FKSP u nás můžete čerpat objednáním konkrétního pobytu nebo formou Poukazu, kde máte až jeden rok čas na čerpání s možností prodloužení platnosti o další 3 měsíce.

Zašleme Vám unikátní kód, přes který můžete sledovat stav účtu a vytvářet objednávky. Z jednoho Poukazu můžete provést více objednávek. Jeďte třeba na víkendový pobyt na jaře a dovolenou v létě. Jak vypadá náš poukaz? Ukázka je ZDE.

Nejčastější otázky

Kdy bude rezervace potvrzena?
Rezervaci Vám zprostředkujeme ihned a zašleme vám ji spolu s fakturou nebo po zaplacení faktury u nevratných rezervací. Objednávky budou zpracovány chronologicky podle času jejich obdržení. Objednávky splňující veškeré náležitosti budou zpracovány do 24 hodin. Ve dnech pracovního volna, státních svátků a předem oznámených termínů se Objednávky nezpracovávají.
Jak bude rezervace zaplacena?
Ve většině případech zasíláme s fakturou i potvrzenou rezervaci pobytu. Pro vytvoření rezervace (kromě nevratných) nevyžadujeme žádnou platbu předem. Jakmile je faktura uhrazena během několika hodin Váš pobyt zaplatíme a zašleme Vám potvrzení o úhradě. Peníze klientů tedy neleží na našich účtech a Vaše rezervace je uhrazena v nejkratším možném čase.
Jakou cenu Vám budeme fakturovat?
◼️ Faktura splňuje všechny náležitosti pro čerpání příspěvku FKSP. Konečná cena je v českých korunách (CZK) a s naším českým IČ. ◼️ Fakturovaná částka vychází z ceny uvedené v Měně ubytování x kurz FIO banky zvýšený o rizikovou kurzovou přirážku 0,20 Kč.◼️ Společnost Booking com prodává služby převážně v EUR a dalších lokálních měnách. Dovolujeme si upozornit, že i hotely v České republice v mnoha případech účtují cenu pobytu v EUR. Můžete si zobrazit přibližný přepočet ceny v jiných měnách (např. česká koruna), které vycházejí z kurzu Evropské centrální banky. V případě zahraniční platby bankovním převodem mimo eurozónu je cena navýšena o poplatek za zahraniční platbu.
Poplatky
Služba zprostředkování rezervace je hrazena z provize pro cestovní agentury. U rezervací s cenou od 3000 Kč Vám fakturujeme cenu rezervace, kterou za Vás uhradíme- tedy bez dalších poplatků. U nižší ceny rezervace bude celková cena zvýšena o malý poplatek pokrývající náklady na tuto službu. Zprostředkování rezervace: ◼️ ZDRAMA od ceny rezervace 3000 Kč a výše, ◼️ 150 Kč za rezervace do ceny pobytu 2999 Kč včetně.Ostatní poplatky:◼️ Zahraniční bankovní převod: 200 Kč, ◼️ Zrušení rezervace ze strany klienta: 250 Kč. Případné poplatky budou započteny do celkové ceny.
FKSP Poukaz
S naším poukazem Vám zajistíme pobyty od Booking com. Poukaz platí jeden rok od jeho nákupu. Částka poukazu bude odečtena z celkové výše ceny pobytu. Poukaz Vám zašleme e-mailem po úhradě faktury.Poukaz je nepřenositelný a musí ho čerpat zaměstnanec uvedený na poukazu. Poukaz lze čerpat pouze nepeněžní formou tj. objednáním rekreačního pobytu. Pro čerpání vyplníte Objednávku na naší stránce e-booking.cz/uplatnit-poukaz
Co se stane v případě že pobyt musím stornovat?
Pokud po proplacení faktury a následné rezervaci zaměstnanec pobyt zruší, vracíme peníze zaměstnavateli. Dovolujeme si Vás upozornit, že některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky. Platí podmínky Booking.com zaslané v potvrzení rezervace. ◼️ Za zrušení rezervace Vám bude účtován poplatek ve výši 250 Kč. Vrácenou částku si můžete převést do FKSP Poukazu.
Když se něco nepovede...
Rezervace je platná (potvrzena) ubytování si nestrhlo platbu. V rámci potvrzení rezervace ručíme za Váš pobyt a příjezd naší bankovní kartou ze které se strhne i platba za Váš pobyt. Ve výjimečných případech ubytování si platbu nestrhlo a je potřeba rezervaci uhradit na místě. Nabízí se tyto možnosti: pobyt zaplatíme obratem na bankovní účet ubytování v CZK nebo v EUR (USD) peníze Vám zašleme na Váš účet a provedete platbu na místě (okamžitý převod) v noci nebo jiné časové pásmo: v případě vlastní platby Vám vždy zašleme na účet fakturovanou částku v následujících dnech
Čím se řídí výplata z fondů FKSP?
Jeden z důležitých zdrojů pro poskytování benefitů zaměstnancům představuje pro zaměstnavatele sociální fond, případně další složky vlastního kapitálu podobného charakteru. První velkou skupinu těchto zaměstnavatelů tvoří subjekty, u kterých je tvorba a hospodaření s fondem podrobně upravena vyhláškou ministerstva financí č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb (dále jen „vyhláška o FKSP“). Sem patří – státní podniky, organizační složky státu, státní příspěvkové organizace a příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky.
Obchodní podmínky čerpání a FKSP Poukazu
Podívejte se na naše obchodní podmínky čerpání příspěvku FKSP.
Booking.com
Booking.com
Booking.com