„Právě jste navštívili nejkrásnější místo na světě.“ Řeknete si: tak určitě, to může říct každý… Na Sardinii to opravdu může říct každý a až vy uvidíte krásné bílé písčité pláže, možná i vy si v hlavě pronese tuto větu.

Italská vláda od začátku června umožňuje volně cestovat lidem ze zemí schengenského prostoru, Švýcarska a Monaka, přičemž už pro ně nebude povinná karanténa.

Pokud stále uvažujete o letní dovolené u moře, máme pro vás tip na levné letenky v hlavní sezóně a s přímým letem z Prahy.

Italský ostrov Sardinie je plný fascinujících protikladů. Při jeho pobřeží si budete připadat, jako byste se ocitli v Karibiku, v drsných horách jeho vnitrozemí mezi ovčími stády možná budete mít pocit, jako by se čas zastavil. Na své si tu přijde každý.

Využijte akci společnosti Volotea a získejte levné letenky a zároveň maximální flexibilitu: u všech letenek zakoupených do 30. června lze změnit datum letu bez poplatku. Všechny lety jsou přímé z Prahy s příručním zavazadlem v základní ceně.

Náhled na akci s odletem z Prahy 12.7 až 19.7 2020 za 1 589 Kč

Další termíny přes prázdniny do 2 tis. Kč

Odlety vždy ve čtvrtek a v neděli. Další termíny v našem vyhledávači– nejlevneji vycházejí odlety ve čtvrtek a neděle.

Termíny po prázdninách od 1 953 Kč

Příklad dovolené v Cagliari

MYO Cagliari****

Termín: 6.9 až 10.9. 2020 (4 noci)

včetně vynikající snídaně , nedaleko Národního archeologického muzea, 2 minuty chůze od pevnosti Bastione di Saint Remy, pohodlné postele

Rezervace zde

Naprosto výjimečné hodnocení: 9,5

Cena osoba: 3 838 Kč

Letenka + hotel: 5 892 Kč

Podívejte se na dostupné ubytování

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Zpožděný let? Můžete získat až 600 EUR

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky