Martinik je tropickým karibským rájem, který je stále jen málo zasažen turismem. Najdete tady krásné dlouhé světlé pláže téměř bez lidí, průzračně čisté moře a všude spoustu rostlin včetně barvitých květů.

Díky tomu, že se stále budete nacházet jednou nohou v Evropě, budete se tady cítit bezpečně a seženete tu téměř cokoliv, jelikož Martinik je jedním z nejvyspělejších ostrovů v Karibském moři.

Z pařížského letiště Orly sem můžete letět za úžasných 6 700 Kč. Na letiště Orly se dostanete přímým letem z Prahy.

Kdy letět

Nejvhodnějším obdobím, kdy jet na Martinik, jsou měsíce od listopadu do června, kdy na ostrově spadne nejméně srážek. Nejsušším měsícem je duben. Naopak nejvíce srážek spadne během léta s vrcholem v září.

Paříž Orly – Fort de France (Martinique)

Náhled na akci 1.12 až 8.12. 2020

  • dostupnost omezena
  • příruční zavazadlo (10 kg)
  • odlet z Paříže Orly
  • u nás si vyhledáte nejnižší cenu, rezervujete u prodejce
  • odkaz na letenku ZDE

Další termíny

Největší počet akčních termínů je v prosinci 2020 až březen 2021. Odlety z Paříže a Guadeloupe: ÚT – ČT – NE v prosinci a PO – ST – ČT – SO v lednu až březnu 2021.

Nezapomeňte na cestovní pojištění. Pojištění lze kdykoliv až do data odjezdu stornovat s vrácením platby.

Naše oblíbené aktivity

Turisté přijíždí na Martinik především kvůli krásným plážím, které se nachází na jihozápadním pobřeží od Grand Anse až k nejkrásnější pláži ostrova k Les Salines. Nádherné pláže jsou také na jihu kolem Cap Chevalier a na východě na poloostrově Caravelle. Na severu jsou černé pláže Anse Ceron a Ance Couleuvre. Potápění je populární u města Saint Pierre, kde potápěči prozkoumávají desítku potopených lodí. Ve vnitrozemí turisté vyrážejí do hornatého deštného pralesa na tůry, vyhlášená je i vekolepá botanická zahrada Balata.

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Podívejte se na dostupné ubytování

Kde se ubytovat?

Čím více na jihu, tím lépe. Na jihu ostrova se nacházejí nejkrásnější pláže ostrova a především Karibské moře. Když už jedete do Karibiku, přece se nechcete koupat v Atlantiku nebo jezdit přes půlku ostrova. Dále doporučujeme bydlet co nejvýše na kopci. V úrovni pláže je i večer dost teplo, zato na kopci fouká příjemný svěží vítr, takže se vám bude líp spát a nebudete potřebovat klimatizaci.

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Nenechejte si tyto akční ceny ujít a naplánujte si nezapomenutelnou karibskou dovolenou.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky