Naplánujte si malý výlet nebo cestu kolem světa!

Nezáleží zda vezmete rodinu či přátele na víkend po Česku, nebo si splníte životní sen velkou cestou. Máme ubytování pro každého a každý rozpočet.

Vyberte si z naší nabídky ubytování, vyplňte formulář níže a vše ostatní zařídíme. Pokud váháte rádi Vám pomůžeme s výběrem ubytování, které uhradíme z Vaší benefitní karty u  Benefity.cz

Naše výhody:

  • Nově i se službou Benefity.cz
  • Vyšší cenu pobytů si můžete doplatit
  • Rezervaci uděláme za Vás
  • Provizi 8% platíte pouze z čerpané částky  (jinde zaplatíte až 15% a navíc z celkové částky rezervace)
  • U doplatků nehradíte žádnou provizi navíc
  • Pokud to podmínky umožňují Rezervaci vytvoříme ihned a počkáme si na úhradu

 

Kontaktujte nás přes formulář níže, nebo nám napište e-mail.

Jak využít benefitní body?

Kontaktujte nás

Kontakt Benefity.cz
Mám zájem o:
Jméno a příjmení zaměstnance
Jméno a příjmení zaměstnance
Jméno
Příjmení
Bez obav. Nezasíláme nevyžádané zprávy.
Na toto číslo Vám zavoláme.
Vyšší cenu pobytu si můžete doplatit. Platba benefitními body bude navýšena o 8% na pokrytí nákladů transakce.
Budeme Vás kontaktovat ohledně kontrolního PINu.
Mám již vybraný pobyt
Nevytvářejte vlastní rezervace. Prosíme o zadání podkladů a rezervaci Vám připravíme.
Ubytování ve více pokojích uveďte do poznámky
Věk každého dítěte uveďte do poznámky
Přeji si rezervaci včetně těchto služeb
Stravování
Odesláním zprávy prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (jméno, telefon, e-mail) za účelem odpovědi na váš dotaz.
Ano, mám zájem o zprostředkování rezervace mezi mnou a Booking.com. Seznámil/a jsem se a rozumím: 1. podmínkám rezervace vybraného ubytování na Booking com 2. podmínkám zprostředkování čerpání příspěvku z Benefity.cz spol. eShopper Czech s.r.o. 3. souhlasím s platbou za výše poptané služby a administrativním poplatkem ve výši 8% z platby přes Benefity.cz.

Je možná rezervace ubytování přímo?

Náš asistenční tým Vám zajistí rezervaci Vámi vybraného pobytu po ověření stavu na Vašem benefitním účtu. Ihned vytvoříme rezervaci pobytu a počkáme si na proplacení.

Tím získáváte jistotu volné kapacity, na nic nečekáme a vyrazit na dovolenou můžete za několik dní.

Nevytvářejte vlastní rezervace- tyto pobyty nepůjdou následně proplatit. 

Rezervace s platbou na místě- NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNOU KREDITNÍ KARTU!

U rezervací “ PLATBA PŘEDEM NENÍ VYŽADOVÁNA – NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNOU KREDITNÍ KARTU!“ požádáme ubytování o možnost platby bankovním převodem, která většinou bývá akceptována.

bez karty

Ve velmi výjimečných případech, kdy ubytování trvá na platbě v hotovosti simůžete vybrat jednu z následujících možností:

  • rezervace je zachována s vlastní platbou pobytu bez využití příspěvku Benefity.cz
  • peníze vracíme na účet Benefity.cz
  • příspěvek využijete na jiný pobyt (máte čas na rezervaci až 1 rok)
  • nebo zrušíme rezervaci a rezervujeme náhradní pobyt.

Přepočet kurzu CZK / EUR

Společnost Booking com prodává služby a zobrazuje ceny v EUR. Zákazníci mají možnost zobrazit přibližný přepočet ceny v jiných měnách, které vycházejí z kurzu Evropské centrální banky.

Pro nákup služeb v EUR- zaplatíte cenu uvedenou v nabídce bez dalšího navýšení.

Pro nákup služeb v CZK (Kč) – budeme fakturovat cenu v EUR přepočtenou do CZK podle tohoto vzorce: denní kurz ECB + procento stanovené FIO bankou  (kurz Fio banka a.s.)

Cena v CZK se může změnit podle směnného kurzu platného v den platby.

Nemám na benefitní kartě dostatek prostředků

Nevadí. Vytvoříme Vám doplatkovou fakturu s QR kódem, kterou pohodlně zaplatíte. Tato varianta je pro Vás zcela bezpečná- nikomu nesdělujete důvěrné informace ohledně Vaší bankovní karty.

Kdy bude potvrzena rezervace

Rezervaci Vám zprostředkujeme během zpracování žádosti. Žádosti o zprostředkování rezervace budou zpracovány chronologicky podle času jejich obdržení.

Žádosti splňující veškeré náležitosti budou zpracovány do dvou pracovních dnů. Ve dnech pracovního volna, státních svátků a předem oznámených termínů se žádosti nezpracovávají.

Proč je hodnota čerpání z benefitní karty navýšena o provizi?

Snažíme se Vám poskytnout rychlou a férovou službu čerpání za co nejlepších podmínek. S čerpáním benefitních bodů jsou spojené transakční náklady a DPH. Poplatek ve výši 8% účtujeme pouze na část čerpaných benefirních bodů- ne na celou hodnotu rezervace.

 

Příklad: Pobyt v hodnotě 15 000 Kč s čerpáním bodů z Benfity.cz ve výši 5 000 Kč. Poplatek ve výši 8% hradíte z částky 5 000 Kč. Tedy celkově s navýšením o 400 Kč.

Co se stane v případě že pobyt musím stornovat?

Pokud po vytvoření rezervace zaměstnanec pobyt zruší, vracíme peníze na Benefity.cz. Váš případný doplatek bude vrácen na bankovní účet odesílatele.

Dovolujeme si Vás upozornit, že některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky. Platí podmínky Booking.com zaslané v potvrzení rezervace.

Když se něco nepovede

I v turistickém ruchu pracují pouze lidí a občas se může stát nějaká nepříjemnost. Pokud je cokoli v nepořádku s Vaší rezervací kontaktujte nás.

Kontakty mimo běžnou pracovní dobu: SMS na číslo +420 724 621 226

Obchodní podmínky čerpání

Podívejte se na naše obchodní podmínky čerpání příspěvků.

Booking.com
Booking.com
Booking.com

UPOZORNĚNÍ: Hotely a jiná krátkodobá ubytování jsou předmětem dostupnosti a jednotlivé podmínky se mohou lišit. Neexistuje žádná budoucí garance dostupnosti a ceny ubytování, resp. platí ceny a dostupnost v den/moment zadání rezervace. Z tohoto důvodu víte a souhlasíte, že se cena ubytování může změnit, že dříve vybrané ubytování nemusí být v momentu rezervace dostupné a že se řídíme podmínkami společnosti Booking.com.

Do ceny rezervace je ve většině případů zahrnuta zákonná DPH. Cena ubytování může být zvýšena o poplatky účtované místními autoritami (např. městskou daň), který hradíte na místě.

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer