Naplánujte si malý výlet nebo cestu kolem světa!

Nezáleží zda vezmete rodinu či přátele na víkend po Česku, nebo si splníte životní sen velkou cestou. Máme ubytování pro každého a každý rozpočet.

Vyberte si z naší nabídky ubytování, vyplňte formulář níže a vše ostatní zařídíme. Pokud váháte rádi Vám pomůžeme s výběrem ubytování, které uhradíme z Vaší benefitní karty u  Benefity.cz

Naše výhody:

  • Nově i se službou Benefity.cz
  • Vyšší cenu pobytů si můžete doplatit
  • Rezervaci uděláme za Vás
  • Provizi 8% platíte pouze z čerpané částky  (jinde zaplatíte až 15% a navíc z celkové částky rezervace)
  • U doplatků nehradíte žádnou provizi navíc
  • Pokud to podmínky umožňují Rezervaci vytvoříme ihned a počkáme si na úhradu

 

Kontaktujte nás přes formulář níže, nebo nám napište e-mail.

Jak využít benefitní body?

Kontaktujte nás

Omlouváme se. Denní kvóta byla vyčerpána

Fakturovaná částka

Budeme vám fakturovat cenu v Kč, která vychází z EUR nebo v místní měně x kurz Fio banky a.s.

Příklad: Cena pobytu v Polsku je 1300 zł x kurz Fio banky 5,4 Kč= 7 020 Kč. Neúčtujeme žádné další poplatky za zprostředkování. 

Je možná rezervace ubytování přímo?

Náš asistenční tým Vám zajistí rezervaci Vámi vybraného pobytu po ověření stavu na Vašem benefitním účtu. Ihned vytvoříme rezervaci pobytu a počkáme si na proplacení.

Tím získáváte jistotu volné kapacity, na nic nečekáme a vyrazit na dovolenou můžete za několik dní.

Nevytvářejte vlastní rezervace- tyto pobyty nepůjdou následně proplatit. 

Rezervace s platbou na místě- NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNOU KREDITNÍ KARTU!

U rezervací “ PLATBA PŘEDEM NENÍ VYŽADOVÁNA – NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNOU KREDITNÍ KARTU!“ bohužel nelze ubytování rezervovat a zaplatit on-line. Pokud máte zájem o čerpání příspěvku můžete nás poptat pro jiné ubytování.

bez karty

Přepočet kurzu CZK / EUR

Společnost Booking com prodává služby a zobrazuje ceny v EUR. Zákazníci mají možnost zobrazit přibližný přepočet ceny v jiných měnách, které vycházejí z kurzu Evropské centrální banky.

Pro nákup služeb v EUR- zaplatíte cenu uvedenou v nabídce bez dalšího navýšení.

Pro nákup služeb v CZK (Kč) –budeme vám fakturovat cenu v Kč, která vychází z EUR nebo v místní měně x kurz (+0,30Kč) Fio banky a.s.

Příklad: Cena pobytu v Polsku je 1300 zł x kurz 5,4 Kč= 7 020 Kč. Neúčtujeme žádné další poplatky za zprostředkování. 

V případě storna platí kurz Fio banky a.s. – prodej EUR / CZK.

Cena v CZK se může změnit podle směnného kurzu platného v den platby / nákupu.

Nemám na benefitní kartě dostatek prostředků

Nevadí. Vytvoříme Vám doplatkovou fakturu s QR kódem, kterou pohodlně zaplatíte. Tato varianta je pro Vás zcela bezpečná- nikomu nesdělujete důvěrné informace ohledně Vaší bankovní karty.

Kdy bude potvrzena rezervace

Rezervaci Vám zprostředkujeme během zpracování žádosti. Žádosti o zprostředkování rezervace budou zpracovány chronologicky podle času jejich obdržení.

Žádosti splňující veškeré náležitosti budou zpracovány do dvou pracovních dnů. Ve dnech pracovního volna, státních svátků a předem oznámených termínů se žádosti nezpracovávají.

Proč je hodnota čerpání z benefitní karty navýšena o provizi?

Snažíme se Vám poskytnout rychlou a férovou službu čerpání za co nejlepších podmínek. S čerpáním benefitních bodů jsou spojené transakční náklady a DPH. Poplatek ve výši 8% účtujeme pouze na část čerpaných benefirních bodů- ne na celou hodnotu rezervace.

 

Příklad: Pobyt v hodnotě 15 000 Kč s čerpáním bodů z Benfity.cz ve výši 5 000 Kč. Poplatek ve výši 8% hradíte z částky 5 000 Kč. Tedy celkově s navýšením o 400 Kč.

Co se stane v případě že pobyt musím stornovat?

Pokud po vytvoření rezervace zaměstnanec pobyt zruší, vracíme peníze na Benefity.cz. Váš případný doplatek bude vrácen na bankovní účet odesílatele.

Dovolujeme si Vás upozornit, že některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky. Platí podmínky Booking.com zaslané v potvrzení rezervace.

Za zrušení rezervace Vám bude účtován poplatek ve výši 200 Kč bez DPH

Když se něco nepovede

I v turistickém ruchu pracují pouze lidí a občas se může stát nějaká nepříjemnost. Pokud je cokoli v nepořádku s Vaší rezervací kontaktujte nás.

Kontakty mimo běžnou pracovní dobu: SMS na číslo +420 724 621 226

Obchodní podmínky čerpání

Podívejte se na naše obchodní podmínky čerpání příspěvků.

Booking.com
Booking.com
Booking.com

UPOZORNĚNÍ: Hotely a jiná krátkodobá ubytování jsou předmětem dostupnosti a jednotlivé podmínky se mohou lišit. Neexistuje žádná budoucí garance dostupnosti a ceny ubytování, resp. platí ceny a dostupnost v den/moment zadání rezervace. Z tohoto důvodu víte a souhlasíte, že se cena ubytování může změnit, že dříve vybrané ubytování nemusí být v momentu rezervace dostupné a že se řídíme podmínkami společnosti Booking.com.

Do ceny rezervace je ve většině případů zahrnuta zákonná DPH. Cena ubytování může být zvýšena o poplatky účtované místními autoritami (např. městskou daň), který hradíte na místě.