Řím, který je spolu s Paříží považovaný za jedno z nejromantičtějších měst světa, je vyhlášený tím, že se na malé ploše nachází obrovská koncentrace památek, které lákají návštěvníky z celého světa.

Nechte se pozvat na výlet do italské metropole, kde se krása starého umění a architektury snoubí s nejmodernějšími vychytávkami moderní doby. Najdete tu dost inspirace na odpolední procházku i celý týden pobytu.

Pro podzimní výlet můžete využít naše letenky z Prahy nebo Vídně s akční cenou od 1145 Kč za zpáteční letenku včetně malého zavazadla.

Akční letenka:

Nejlevnější letenky s automatickým odbavením zdarma

Stačí změnit vyhledávání na zpáteční letenku, v kolonce „Návrat“ zadejte počet nocí v destinaci a vybírejte z nejnižších cen.

Rezervujte si stylové ubytování

Zadejte do formuláře termín Vaší cesty a uvidíte nejlepší ceny.

Booking.com

Předplacené jízdenky z letiště do centra Říma

Zarezervujte si pohodlný odvoz z letiště.

Naše doporučení:

Leonardo Expess je speciální linka vlaku, která spojuje Řím (ROMA TERMINI) s letištěm Fiumicino (FIUMICINO AEROPORTO) a provozuje společnost Trenitalia. Linka je přímá (vlak nikde nezastavuje) a cesta trvá asi 31 minut. Vlaky jezdí na lince každý den v intervalech 30 minut v obou směrech v časech:

  • z nádraží Termini na letiště Fiumicino každou hodinu ve ’22 a ’52; první odjezd vlaku je v 5:52 a poslední ve 22:52
  • z letiště Fiumicino na nádraží Termini každou hodinu ’08 a 38; první odjezd vlaku je v 6:38 a poslední ve 23:38

Z nádraží Termini odjíždí vlak z nástupiště 23/24.

Dovolenou dělají zážitky

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.