Nemůžete se dočkat krásné modré oblohy, slunce a na výhled na moře? Užijte si týden v Řecku na ostrově Kréta s naší nabídkou ve 3* hotelu s all inclusive za cenu 8 803 Kč/ osoba.

Hotel Horizon Beach Hotel na Krétě

Hotel je situován na sklanatém pobřeží v letovisku Stalis. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti přibližně 400 m, od hotelu k pláži vede promenáda. Centrum letoviska Stalis s mnoha restauracemi, bary a obchůdky je vzdáleno pouhých 350 m. Hlavní město Heraklion s letištěm je vzdáleno 32 km.

Místo pobytu:
Hotel Horizon Beach, Řecko, Kréta, Stalida

Datum pobytu:
15. 4.–20. 4. 2023, 6 dní / All inclusive, odlet Vídeň

Zábava pro rodinnou dovolenou s dětmi

Začít den můžete u venkovního bazénu s kávou, která se podává v rámci all inclusive. Děti si mohou vybrat mezi dvěma bazény určenými výhradně pro nejmenší hosty. Dětem je navíc určeno dětské hřiště.

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 400 m a na pláži si za poplatek můžete pronajmout lehátko (u bazénů se poskytují zdarma). Večer můžete posedět u animačního programu.

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Součástí je lehký snack (16:00–17.00), káva a zákusky (17.00–18.00) a neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (11.00–22.30).