Situace s koronavirem ve Španělsku se dramaticky zhoršuje každý den. V zemi je velmi přísná karanténa, je možné zajít pouze do nejbližšího obchodu pro základní potraviny. Není tedy možné nakoupit materiál na šití roušek, které schází hlavně nejstarším obyvatelům.

Víme, že v této těžké době, kdy každý řeší nedostatek kvalitních ochranných pomůcek pro své rodiny je obtížné se podělit s dalšími. Přesto – pokud vám zbyde čas a energie ušít několik roušek navíc budeme vděční za tuto malou pomoc.

S našimi přáteli v Andalusii organizujeme sbírku roušek a dalšího materiálu (např. rukavice) pro obyvatele Cala del Moral kousek od Málagy.

Vaše roušky předáme konkrétním lidem. Pokud chcete, můžete jim i připojit krátký vzkaz 🙂

I malá pomoc je vítaná a jsme Vám předem vděční za cokoli.

Prosba našich přátel na Facebooku

PROSÍME VÁS O POMOC
Vím, že to toho teď máte všichni v Česku plnou hlavu a řešíte stejné potíže jako my tady ve Španělsku,ale přesto vás moc prosím,zda by jste nám mohli,pokud to bude ve vašich silách ušít pro naše sousedy roušky a poslat poštou. V našem městě je více jak 60% sousedů ve věko přes šedesát let. Rozdali jsme roušky z vlastních zásob a také pomáhíme sousedům s jídlem,protože většina z nich přišla o práci nebo jsou na tom teď velmi špatně. Nejsme už ale schopni šít roušky. Moc vás prosíme zda nám v tomto můžete pomoci. Vím,že chci hodně, ale jsme tady v zoufalé situaci. Denně umírá více jak 600 lidí a my už nezvládáme pomoc ve dvou lidech.
PROSÍM SDÍLEJTE NAŠI PROSBU DÁL. MOC DĚKUJEME.

ODKAZ NA TEXT ZDE

Popis situace ve Španělsku z vysílání Českého rozhlasu ZDE

Kam poslat roušky?

K dnešnímu dni je přislíbeno již 1 400 roušek! Moc děkujeme.

Aby jsme Vám usnadnili práci a nemusíte řešit poštovné do Španělska: e-booking.cz shromáždí darovaný materiál a odešle do španělského Cala del Moral.

Pozdravte příjemce roušek

K rouškám můžete přidat krátký vzkaz s Vaším kontaktem. Obdarovaný bude mít možnost Vám osobně poděkovat, či zaslat fotku jak Vaše rouška pomáhá 🙂

Poštovné ZDARMA se zaslat.cz

JAK NA TO?
– objednejte si přepravu na www.zaslat.cz, adresa příjemce je:

e-booking.cz
Miloš Loudil
Valečovská 837/1
190 00 PRAHA 9

objednávku NEPLAŤTE


– pošlete do zprávy číslo zásilky na zaslat.cz a objednávku doručí zdarma

Můžete využít i služby České pošty s doručením zdarma.

Adresa pro zaslání roušek

e-booking.cz
Miloš Loudil
Valečovská 837/1
190 00 PRAHA 9

Distribuce roušek ve Španělsku

Apartamentos Varadero

Radek Řezáč
San Juan 39, La Victoria 13
Cala del Moral ( Andalucia) 
​297 20

email: info@apartmanyvespanelsku.cz

Ještě jednou děkujeme za podporu a věříme, že se podaří s naší a vaší malou pomocí zlepšit situaci několika stovkám lidem v Andalusii. O předání daru vás budeme rádi informovat.

Kdo nám pomáhá

Logistika

Překladatelské služby

Organizátoři sbírky ve Španělsku