Nádherné karibské pláže s bílým pískem, překrásná příroda tvořená neprostupnou džunglí i sopečnými vrcholy a v neposlední řadě i velmi zajímavá kombinace francouzské a kreolské kultury. Že to zní jako ráj? Ve skutečnosti to ráj i je.

Řeč je totiž o ostrově Guadeloupe, francouzském zámořském departmentu ležícím v Karibském moři ve skupince ostrovů zvané Malé Antily.

Díky naší výprodejové akci je tento ráj dostupný každému. Z Paříže můžete letět přímým letem do Pointe-à-Pitre za 5 445 Kč.

Z Prahy vyjde letenka na 7 645 Kč.

Guadeloupe se řadí mezi ty méně turisticky vytížené ostrovy Karibiku. Dvě části tvořící hlavní ostrov jsou od sebe velmi odlišné. Zatímco jedna část (Grande-Terre) patří mezi ta živá místa plná hotelů, v té druhé (Basse-Terre) můžete vystoupat na nejvyšší vrchol ostrova, sopku La Soufriére, prodírat se hustou džunglí plnou zajímavých rostlin i zvířat a také najít nejednu opuštěnou zátoku, v níž budete dokonale ukryti před světem.

Návštěva Guadeloupe by nikdy nemohla být kompletní bez ochutnávky tradičního rumu, který je zde vyráběn ve světlé i tmavé formě, a také bez návštěvy některého z místních trhů, na nichž můžete zakoupit to nejlahodnější tropické ovoce. O ochutnávce velmi zajímavé kuchyně se snad ani nemusíme zmiňovat. Vždyť se jedná o zámořské území Francie.

Paříž Orly – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe)

Náhled na akci 11.9 až 18.9. 2020

Další termíny

Největší počet akčních termínů je v září a říjnu 2020. Odlety z Paříže a Guadeloupe: PO – ST – PA – SO – NE

Další termíny v akci v květnu ve dnech: 2, 4, 5, 9, 11 až 16, 22, 23 a 25

Pointe-à-Pitre

Pointe-à-Pitre je počtem obyvatel největším městem Guadeloupe. Naleznete jej na ostrově Grande-Terre, kde leží přímo na pobřeží. Jedná se tak zároveň o významné přístavní město. Pointe-à-Pitre je městem s velmi zajímavou koloniální atmosférou a zároveň poměrně moderním prostředím. K tomuto kontrastu přidejte ještě smyslnou karibskou kulturu a unikátní místo, jež určitě stojí za návštěvu, je na světě.

Přímo u městského přístavu se konají jedny z nejoblíbenějších městských trhů. Pořídit zde můžete nejrůznější pochoutky, včetně ryb, ovoce i voňavého koření. Za návštěvu poté stojí i náměstí Place de la Victoire se zajímavými stavbami a oblíbenými kavárnami. Ve městě rovněž naleznete množství krásných muzeí.

Podívejte se na dostupné ubytování

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Naše oblíbené aktivity

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky

Photo by Hakan Tas on Unsplash