Paříž láká návštěvníky romantickými ulicemi, muzei, galeriemi, památkami a samozřejmě gastronomií po celý rok. Můžeme ji nazvat jedním z nejzajímavějších a také nejkrásnějších míst Evropy.

Nabízíme vám prodloužené víkendy v srpnu již od 2 575 Kč za zpáteční letenku.

Letenka 6.8. až 10.8. 2020 za 2 575 Kč

Další termíny z Prahy s pobytem o víkendu

2 575 Kč

12.8. až 16.8. 2020 
Letenky zde

2 575 Kč

19.8. až 23.8. 2020 
Letenky zde

2 575 Kč

26.8. až 30.8. 2020 
Letenky zde

Tip na výlet: Piknik u kanálu Saint-Martin

Kanál Saint-Martin protékající 10. obvodem je symbolem moderní Paříže a oblíbeným místem Pařížanů. Za posledních 30 let se ale jeho okolí zásadně změnilo – přistěhovali se sem mladí lidé a spolu s nimi se po obou stranách kanálu objevily nové butiky, módní kavárny a galerie umění. Posledním výkřikem módy jsou pikniky u kanálu. Pokud vás zajímá, jak vypadá Paříž v podání místní omladiny, sbalte si víno a něco k snědku, pohodlně se usaďte na některé z laviček u kanálu a užívejte si pocit volnosti.

Kanál Saint-Martin

Naše TOP atrakce v Paříži

Nabízíme online prodej vstupenek na největší atrakce Paříže: vstupenka do Louvre s přednostním vstupem, bez čekání ve frontě. Užijte si exkluzivní prohlídku jednoho z největších paláců na světě: Versailles. Hodinová plavba po řece Seině. Eiffelova věž: prioritní přístup do druhého patra a další.

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Podívejte se na nabídky ubytování

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky