Plánujete letošní dovolenou v Česku? Vybrali jsme skvělou nabídku hotelů, kde Vám dopřejí tu správnou dávku odpočinku a wellness. A pokud se cokoli změní, můžete rezervaci zrušit zdarma.

Nabízíme Vám bezpečnou rezervaci krásných ubytování po celém Česku. Nyní se slevou od 15% na ubytování v hlavní sezóně.

Než se pustíte do vyhledávání, upravte si vyhledávací filtr tak, jak vám to vyhovuje. Pokud je vyšší prioritou cena, zvolte si vyhledávání dle nejnižší ceny (pozor- jedná se o nevratné sazby). Pokud chcete konkrétní lokalitu nebo hotel se snídaní a wi-fi, vyberte to. Možností je spoustu, tak je využijte.

V současné době doporučujeme nastavit vyhledávání také podle možnosti zrušení zdarma. Máte možnost několik dní (dle podmínek jednotlivého zařízení) rezervaci zdrama zrušit. Nabídku „Podmínky rezervace“ naleznete na levé straně ve filtrech po vyhledání.

V detailu hotelu vyberte nabídku označenou textem „Zrušení ZDARMA

S největší pravděpodobností budete v průběhu rezervace vyzvání k zadání údajů z platební karty (k ověření rezervace). Pozor pokud rezervaci nezrušíte a na ubytování nedorazíte, částka za rezervaci Vám bude z karty stržena!

Theatre hotel

 Ostravská 1, Olomouc, 772 00, Česká republika

Tak jako každá dobrá divadelní hra, i pobyt v THEATRE HOTELU v Olomouci je skutečný zážitek. Hlavní roli tu máte vy, hosté. Prostory hotelu jistě uspokojí každého, kdo touží po výjimečném místě.

Stačí si vybrat z mnoha druhů masáží, od relaxačních a sportovních přes masáž lávovými kameny až po reflexní masáže noh a další. Součástí centra je i finská sauna, bylinné a parní lázně, zážitkové sprchy i whirpool s barem. Ničím a nikým nerušenou relaxaci najdete v privátní zóně s mokrou i suchou saunou, whirlpoolem a vodní postelí.

Booking.com

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům Luhačovice

A. Václavíka 241, Luhačovice, 76326, Česká republika

V největších moravských lázních, Luhačovicích, najdete čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel. Hotel s rodinnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, kde se vzájemně prolíná novorenesanční exteriér s moderně zařízeným interiérem, hotel s ideální polohou, odkud je vše takřka na dosah ruky vám svou atmosférou umožní dokonale vychutnat největší moravské lázně Luhačovice.

Ve wellness uplatňují koncept 4 ročních období. Inspirují se místními surovinami a dle aktuální sezony je využívají. Mezi originální suroviny patří například švestky, hrozny, med, jablečný závin, brusinky nebo konopí, zázvor či skořice, ale i další typické sezónní regionální produkty.

Booking.com

Resort Svatá Kateřina

Svata Katerina 327, Počátky, 39464, Česká republika

Svatá Kateřina nadchne každého, kdo chce načerpat novou energii a odpočinout si v krásném prostředí uprostřed přírody. Areál nabízí moderní interiéry, příjemný personál, vynikající kuchyně a wellness o velikosti 1200 m².

Užijte si masáže, zábaly, sauny, páry aromaterapie, whirlpool, Rasulbath nebo jacuzzi pod širým nebem. Během pobytu lze při volné kapacitě vyzkoušet jógu, Pilates, tenis, jízdu na koni nebo golf.

Booking.com

Hotel Miura

Celadna 887, Čeladná, 73912, Česká republika 

Designový minimalistický hotel Miura na Čeladné je široko daleko znám svými vynikajícími službami, vyhlášenou gastronomií, blízkostí jednoho z nejlepších golfových hřišť u nás, ale především také svým Spa, které nás tolik zajímá.

Za vstupní recepcí Miura Spa, která je vyvedena v čistě bílém, je vnitřní relaxační bazén s perličkami a hydromasáží. Je prostorný a velmi pěkně podsvícený barenými světly. V této zóně je ještě Kneippův chodník a vyhřívaná keramická lůžka. MIURA SPA je jedinečnou realizací SPA konceptu značky KLAFS ve střední Evropě.

Booking.com

Chateau Herálec

Herálec 1, Herálec, 582 55, Česká republika

Chateau Herálec je místo pro opravdové slasti těla i duše. Mnozí říkají, že v zámeckém ubytování luxusního pětihvězdičkového hotelu zažívají něco jako znovuzrození. Začíná to už pouhým vstupem do rozlehlého chráněného zámeckého areálu, který střeží 300 let staré nádherné stromy.

V zámeckých županech a pantoflích projdete rozlehlými chodbami zdobenými originály českých mistrů do wellness & spa Energie, kterou zde opravdu i načerpáte. Parní lázeň, finská a švédská sauna, vířivka v zámecké věži… Energií vás nabije i odpočinek v silencáriu pod novogotickými arkádami. Nabídka masáží uspokojí i náročného klienta, kterého určitě překvapí zejména nádherný bazén vybudovaný pod starobylými klenbami.

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky