Hotel Ortner’s Resort v Bavorsku je jedinečným místem, které kombinuje tradiční bavorský šarm s moderním pohodlím a luxusem. Tento hotel, který se nachází v malebné oblasti Bavorska, je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou uprostřed přírody.

Hotel Ortner’s Resort najdete v Dolním Bavorsku a od českých hranic je to sem necelá hodina a půl jízdy, což z něj dělá dostupný cíl cesty, kde na návštěvníky čeká turistika i odpočinek v lázních.

Přírodní krása a poloha Hotel je obklopen nádhernou přírodou, což poskytuje hostům nejen úžasný výhled, ale i příležitost k procházkám, turistice nebo jízdě na kole po okolních lesích a horách. Poloha hotelu je ideální pro milovníky přírody a ty, kteří si chtějí užít klid a pohodu.

Ubytování a vybavení Pokud jde o ubytování, Hotel Ortner’s Resort nabízí různé typy pokojů a apartmánů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a relaxaci. Každý pokoj je vybaven moderním nábytkem a technologiemi, včetně Wi-Fi připojení a satelitní televize. Kromě toho mnoho pokojů nabízí balkony nebo terasy s výhledem na okolní krajinu.

Wellness a Spa Jednou z hlavních atrakcí hotelu je jeho wellness a spa centrum. Hosté mohou využít různé sauny, parní lázně, a relaxační zóny, nebo si dopřát masáže a kosmetické procedury. K dispozici je také venkovní i vnitřní bazén, které poskytují osvěžení během teplých letních dnů.

Gastronomie Hotel Ortner’s Resort se také pyšní vynikající gastronomií. Restaurace hotelu nabízí širokou škálu místních i mezinárodních jídel, která jsou připravována z čerstvých a kvalitních surovin. Hosté si mohou vychutnat tradiční bavorské speciality i moderní kulinářské kreace.

Aktivity a okolí Pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolí, nabízí hotel řadu aktivit, včetně golfových hřišť, jízd na koni a možností pro vodní sporty na nedalekých jezerech. V zimních měsících se oblast stává rájem pro lyžaře a snowboardisty s několika lyžařskými středisky v blízkosti.

Nejsilnější zdroj síry v Evropě může poskytnout úlevu při následujících potížích:

  • Revmatická onemocnění: např. chronická onemocnění kloubů, známky opotřebení
  • Kardiovaskulární a oběhové poruchy: např. srdeční choroby, stavy vysokého a nízkého tlaku
  • Metabolická onemocnění:  např. zvýšení kyseliny močové v krvi, odvápnění kostí
  • Následná chirurgická léčba: např. po zlomeninách kostí a operacích páteře nebo kloubů
  • Paralýza:např. po úrazech, stav po mrtvici
  • Poruchy páteře:  např. známky opotřebení na páteři, poškození ploténky
  • Obecná regenerace: např. stimulace metabolismu, detoxikace
  • Źenské nemoci:  např. chronická zánětlivá onemocnění břicha, problémy s adhezí
  • Poruchy krevního oběhu:  např. končetiny, stav po cévních operacích
  • Vyhoření: snížením hladiny stresových hormonů v těle