Vydejte se na krátký výlet k moři vlakem.

Večer nasednete do vlaku, užijete si luxusní servis a ráno se probudíte pohledem na moře. Žádný stres z cesty, nemusíte řídit, žádné kolony na hranicích. Cestou se můžete bavit s přáteli, dát si během cesty pivo a další drinky. Do hotelu dorazíte odpočatí a můžete hned vyrazit k moři na pláž.

Hotel Delfin Plava Laguna – již od 2 990 Kč

Ubytování v hotelu na 2 noci s polopenzí + vlaková jízdenka RegioJet v ceně!

U moře strávíte 3 dny, příjezd do hotelu je v dopoledních hodinách a odjezd vlaku zpět do ČR je až ve večerních hodinách. Po příjezdu do Rijeky je zajištěn transfer autobusem do hotelu a zpět k vlaku do Rijeky.

Hotel Delfin Plava Laguna se nachází na Istrii v parku turistické oblasti Zelená Laguna, jižně od Poreče. Oblázkovo skalnatá pláž je od hotelu vzdálena cca 50 m. Hotelová pláž byla oceněna modrou vlajkou a můžete zde vyzkoušet různé vodní sporty. V hotelu je venkovní bazén se slanou vodou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Snídaně a večere jsou formou bufetu.

Centrum města Poreč, které určitě stojí za návštěvu, je vzdáleno jen 6 km. Krom obdivování historických míst (Grad Poreč, Round Tower) byste neměli vynechat návštěvu některé z místních restaurací, kde vám připraví speciality středomořské kuchyně.

Termíny a rezervace zde

Termíny v září 2020
Chci k moři

Cesta do Chorvatska vlakem

Nástupní/výstupní místa jsou pouze: Praha hl. nádraží, Pardubice hl. nádraží, Brno hl. nádraží, Břeclav, Bratislava.

Pro cestující, kteří chtějí pohodlí a klid jsou k dispozici kupé pro 6 osob. Kupé jsou také ideální pro rodiny s dětmi. Dále je možné rezervovat místa ve voze ASTRA s otevřeným prostorem, kde je k dispozici zabudovaný monitor v sedačce nebo velký stůl. Na palubě vlaků je také dezinfekce pro cestující. Na cestu dostanete zdarma vodu Rajec a můžete si objednání občerstvení z palubního menu za nejvýhodnější ceny.

Po příjezdu do Rijeky je zajištěn transfer autobusem do hotelu a zpět k vlaku do Rijeky.

Podívejte se na další ubytování

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se vám hodit naše další služby

Nabídky ubytování

Letenky

Kompenzace za zpožděný let

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště