Fantastická muzea a kanály, atmosférické uličky, vynikající trhy a proslulá čtvrť Red Light… A program na večer?

Párty! Amsterdam je neúnavné město, plné energie a mezi mladými evropany je volbou číslo jedna pro zábavu a výlety s přáteli.

Zapomeňte na klišé – toto město vám nabídne mnohem více, než jen návštěvy hospod,  coffeeshopy a uličky ve čtvrti Red Light . Jeho klubová scéna je jedna z nejlepších v Evropě!

Zveme vás na zábavný výlet do Amsterdamu. Nudit se zaručeně nebudete!

Amsterdamský noční život

Hudební scéna v Amsterdamu nabízí večery pro všechny: od house music, intimní jazzové show, trance, techno a hardcore. Amsterdam je připraven na párty každou noc v týdnu.

Otevírací doba klubů

Během týdne mohou bary a kavárny v centru města zůstat otevřené až do 01:00 a do 03:00 o víkendu. Obecně platí, že hudební kluby mohou zůstat otevřené až do 03:00 během týdne a do 04:00 o víkendu . Najdete zde i speciální bary nazvaných „nachtcafés“ (noční kavárny) . Tyto bary mohou zůstat otevřeny až do 04:00 během týdne a 05:00 o víkendu. Existují i kluby se 24 hodinovou licencí a vaše párty můžete začít kdykoli.

Kam jít ve městě?

Mnoho nejoblíbenějších klubů v Amsterdamu se nachází na okraji města, ale noční život v centru Amsterdamu (náměstí Dam) je z velké části seskupen do dvou hlavních oblastí: Rembrandtplein a Leidseplein . 

Všechny nabízejí celou řadu míst, včetně tanečních klubů , barů a neformálních klubů oblíbených u místních studentů. Leidseplein nabízí větší škálu živých hudebních podniků a útulné irské hospody.

Letenky do Amsterdamu

Letenky z Prahy jsou k dispozici na našem vyhledávači levných letenek s cenou okolo 2 tis Kč za zpáteční letenku s pobytem přes víkend. Vybrat si můžete lety se společností EasyJet, KLM a ČSA. Příklad cen a termínů:

Další levné termíny přes víkendy

Novinka: online půjčovna kol a motocyklů

  • Pohybujte se po městě jako místní: na kole nebo mopedu. Nabídky od 5,68 EUR ZDE
  • Záruka nejlepší ceny
  • Zrušení ZDARMA u většiny rezervací

Radion

RADION je průmyslový sklad trochu mimo centrum. Noční klub je kulturním hotspotem ve městě, má 24 hodinou licenci, ale párty končí okolo 7 ráno.

De School

Jak jste možná uhodli, De School je v bývalé škole. Má stejné mýtické postavení jako Berghain pro Berlín nebo Fabric pro Londýn. 24 hod licence, párty končí končí okolo 9 ráno.

AIR Amsterdam

Největší, nejjasnější a nejnovější Amsterdam v Amsterdamu. Podle prestižního žebříčku DJ MAGS patří mezi 100 nejlepších klubů na světě. Ať už hledáte cokoli, v AIR vás čeká jedinečný zážitek!

Jimmy Woo

Klub má dvě patra, výraznou výzdobu a vynikající klubový program. Nahoře je společenská místnost s barem v asijském stylu. V přízemí ve „sklepě“ je další bar a taneční parket. Nízký strop je zde pokryt 11,700 žárovkami.

De Marktkantine

Klub s obrovskou historií: De Marktkantine byl postavený v roce 1936 jako kantýna pro nizozemské trhovce.

Escape

Otevřeno od středy do neděle od 23:00 do 5:00. Escape je otevřený od roku 1987 a je jedním z největších nočních klubů v Amsterdamu. Je opravdovým evergreenem nočního života!

The Box

The Box se otevřel v roce 2015 a rychle se etabloval jako jeden z nejpopulárnějších nočních klubů v Amsterdamu. 

Club Q-factory 

Q-Factory je největším hudebním centrem v Evropě a nabízí hudebníkům, hercům a tanečníkům nejrůznější příležitosti k nacvičování a hraní.

Zažijte toho jěště více!

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Veřejná doprava po městě

Jízdenky z / na letiště za 288 Kč

  • platnost 14 dní
  • stejná cena jako na letišti ( 11,25 EUR)
  • nástup na letišti: hledejte B17 na Schiphol Plaza a nápis „Amsterdam Airport Express“
  • jezdí každých 7,5 minuty
  • hlavní zastávky autobusu: Museumplein (28 minut), Rijksmuseum (32 minut), Leidseplein (34 minut) and autobusové nádraží Elandsgracht (38 minut)

Jízdenky MHD: 1 až 7 dní od 205 Kč

  • Neomezené cestování na všech tramvajích, autobusech, metrách a trajektech v Amsterdamu (den i noc)
  • bez cesty na letiště (pouze jízdy po městě)

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky