Toužíte po dokonalé dovolené plné luxusu a historie? Vydejte se do přepychového hotelu Chateau Zbiroh, kde se snoubí krása přírody CHKO Křivoklátsko s bohatou historií českých panovníků.

Foto: Booking com

Tento nádherný zámek, který kdysi obývali významní čeští panovníci a slavní umělci, se nachází v pohádkovém prostředí CHKO Křivoklátsko, obklopený hustými lesy. Co více, zámek se pyšní unikátním wellness centrem umístěným pod buližníkovou skálou, které vám nabídne relaxaci na nejvyšší úrovni.

Wellness centrum v historickém sále

Jedním z největších lákadel Chateau Zbiroh je jeho jedinečné wellness centrum. Nachází se v historickém sále z 12. století, kde kdysi zasedal Přemysl Otakar II. Toto centrum nabízí krytý bazén, hydromasážní whirlpool, saunu a multifunkční vanu. Relaxace v tomto majestátním prostoru, který dýchá historií, se stane vrcholem vašeho pobytu.

Gastronomické zážitky v zámecké taverně

Zámecký vinný sklep skrývá široký výběr kvalitních vín, která potěší i ty nejnáročnější znalce. Hotelová restaurace, inspirovaná středověkou tavernou, nabízí tradiční pokrmy české kuchyně připravené z místních surovin. Užijte si neopakovatelný gastronomický zážitek v autentickém prostředí, které vás přenese do minulých staletí.

Foto: Booking com

Relaxace v Anglickém parku

Zámek Zbiroh je také známý svou nejhlubší studnou v Evropě a možností relaxace v okolním anglickém parku. Procházka tímto nádherným parkem vám poskytne dokonalý klid a možnost obdivovat krásy přírody.

Aktivity pro volný čas

V areálu hotelu se rozhodně nebudete nudit. Můžete si zahrát minigolf, kulečník, šipky nebo stolní tenis. Pro milovníky aktivního odpočinku je k dispozici i možnost vyjížděk na koních. Pokud máte rádi rybaření, tři kilometry vzdálený rybník je ideálním místem pro tento koníček.

Rezervujte si pobyt