Vyberte si zájezdy do Egypta, do jedné z nejstarších světových civilizací, která stále přitahuje návštěvníky a turisty z celého světa. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

Dovolená v Egyptě, to jsou skvělé hotely a resorty, starověké památky, krásné pobřeží Rudého moře, fantastické možnosti potápění a šnorchlování, absolvujte plavbu po Nilu anebo objevte jedno z největších měst na světě Káhiru.

Náš tip: Pensee Royal Garden ****

Kde?: Egypt| Marsa Alam| El Quseir

Kdy?: 7. až 14.3. 2020 odlet z Prahy

Za kolik?: 6 290 Kč

Počet nocí: 8

Strava: bohatý All Inclusive

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla Objekt nabízí také drobné občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Kompletní seznam last minute zájezdů: Egypt od 6 290 Kč, 8 dní, hotel ****, all inclusive

Marsa Alam

„Na dovolené jsme byli v Marse Alamu.“ Tuto větu od lidí vracejících se z dovolených slýcháváme čím dál častěji. Marsa Alam najdete na mapě kousek jižněji od Hurghady, a proto nikoho nepřekvapí, že i tady návštěvníky čeká krásné počasí. Pokud chcete utéct před davy turistů, našli jste favorita. Opalte se do bronzova pod egyptským sluncem, potápějte se v křišťálově čistých vodách Rudého moře a s trochou štěstí se pod hladinou setkáte i mořskými želvami.

Marsa Alam
Marsa Alam od 5 745 Kč

Hurgáda

Z bývalé malinké rybářské vesničky na břehu Rudého moře se stalo jedno z nejvíce vyhledávaných dovolenkových destinací českých cestovatelů. Není náhodou, že se Hurghada za poslední roky proměnila na pulzující letovisko pod silným egyptským sluncem plné luxusních hotelů se špičkovými službami a počasím během celého roku, to vše navíc za skvělé ceny

Hurgada
Hurgada od 6 083 Kč

Sharm El Sheikh

Geografie sice říká, že Sinajský poloostrov patří do Asie, svojí kulturou a duchem vás ale přesvědčí o svých egyptských vazbách. Poloostrov patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím a my se tomu vůbec nedivíme. Zdejší výlety si můžete naplánovat k nádherným oázám a pláže špičkových resortů lemuje dlouhý korálový útes. Připravte se na to, že dovolenou strávíte s potápěčskými brýlemi na nose, protože podmořský svět si tu pro vás připravil opravdu prvotřídní divadlo. Třešnička na dortu? Cestující na Sinajský poloostrov mají víza zdarma.

Sharm El Sheikh
Sharm El Sheikh od 4 965Kč

Odlety do Egypta z Prahy

V tuto chvíli nebyly nalezeny žádné nabídky.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky