Objevte novou perlu v srdci Liptova – Hotel Galeria Thermal Bešeňová. Tento moderní útočiště nabízí jedinečnou kombinaci luxusního ubytování, geotermálního wellness a uměleckých zážitků, vše obklopeno malebnou přírodou Slovenska.

Exkluzivní umístění

Hotel se pyšní výjimečným umístěním přímo v areálu rezortu Bešeňová, s nádherným výhledem na Chopok, Chočské vrchy a okolní krajinu.

Díky proskleným stěnám můžete obdivovat tyto dechberoucí scenérie přímo z pohodlí hotelu.

Luxusní ubytování s přímým přístupem k termálním pramenům

Hosté mají na výběr z několika typů pokojů, včetně Thermal Exclusive pokojů s přímým přístupem do privátní thermal zóny a pokojů Thermal s balkónem. Každý pokoj nabízí sofistikovaný interiér a je vybaven moderními pohodlími, jako je LCD TV, WiFi, klimatizace a mnoho dalšího.

Privátní geotermální relaxace

Kromě venkovních bazénů s geotermální vodou nabízí hotel také soukromé jacuzzi pro dva, ideální pro romantické chvíle nebo relaxaci po dni plném dobrodružství.Gastronomické zážitky

Snídaně formou bufetu se podává v nedaleké restauraci Panorama a pro další stravování jsou v areálu aquaparku k dispozici další tři restaurace. Zde můžete ochutnat místní i mezinárodní speciality.

Celoroční aktivity

Hotel nabízí nejen letní zábavu v aquaparku, ale také zimní dovolenou se skipasy a lanovkami v ceně. Užijte si lyžování, lanovku a relaxaci v termálních bazénech během jednoho dne.

Doporučení hostů

„Ubytování, strava a hlavně thermální bazény, ve kterých jsme si báječně odpočinuli, úplný luxus. Naprostá spokojenost a jen doporučujeme.“ – Petra, Česká republika.

Hotel Galeria Thermal Bešeňová přináší luxusní odpočinek, nezapomenutelné zážitky a kontakt s přírodou, čímž je ideálním místem pro vaši příští dovolenou.

Bešeňová: Slovenský ráj termálních vod a přírodních krás

Bešeňová, malebná oblast na Slovensku, je známá svými geotermálními prameny a nádhernou přírodní scenérií. Toto místo nabízí dokonalou kombinaci relaxace, dobrodružství a kulturních zážitků, čímž se stává ideálním cílem pro rodiny, páry i jednotlivce.

Termální ráj

Srdcem Bešeňové jsou její termální prameny, které jsou známé svými léčivými účinky na tělo a mysl. Místní aquapark nabízí řadu termálních bazénů, wellness a spa služeb, které jsou ideální pro regeneraci a odpočinek. Teplo těchto vod je příjemné i během chladnějších měsíců, což činí Bešeňovou populárním celoročním destinací.