Stále váháte kam vyrazit na dovolenou? Pokud uvažujete o dovolené nebo prodlouženém víkendu v Česku, zkuste vyrazit do jižních Čech. Navíc získáte výraznou slevu.

Na webu Jihočeského kraje můžete získat voucher na slevu na ubytování ve výši až 30% a navíc vouchery s 50% slevou na celou řadu zajímavých aktivit!

To je nabídka, která se jen těžko odmítá.

Slevy na ubytování

Na portále Jihočeské centrály cestovního ruchu můžete požádat o třicetiprocentní slevu na ubytování v jednotlivých penzionech, hotelech a ubytovnách na jihu Čech. Kdo se ubytuje, může získat další slevy na vybrané atrakce. 


Příklad použítí voucheru:

Stojí-li noc v hotelu pro jednu osobu 1000,-, kraj vám jej zadotuje 300,- a platit budete jen 700,-. Dovolenou v Jihočeském kraji si tak užijete se slevou. Vouchery na ubytování platí až do 30. 11. 2020.


Pro získání slev stačí navštívit unikátní portál Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR): www.leto.jiznicechy.cz

Proces rezervace ubytování a získání slev je jednoduchý. Po vstupu na portál Léto v jižních Čechách zájemce klikne na tlačítko “chci voucher” vyplní potřebné údaje, do e-mailu mu následně přijde e-mail s kódem, se kterým si na webu vybere jedno z nabízených ubytování.

Pak se obrátí přímo na konkrétního ubytovatele, on-line, e-mailem či telefonicky s tím, že má tento slevový voucher a nahlásí jeho kód. Po e-mailem potvrzené rezervaci s daným kódem se lze ubytovat a čerpat slevu.

Na kompenzace slev pro ubytovatele kraj vyčlenil 30 miliónů korun. Přesné podmínky akce jsou zde: https://leto.jiznicechy.cz/informace

Slevové poukazy na atrakce

Kraj také nabízí návštěvníkům, kteří se na území Jihočeského kraje ubytují na dvě a více nocí, 50% slevu na vstupném ve svých organizacích. Konkrétně se jedná o tato kulturní zařízení: 

  • Alšova jihočeská galerie 
  • Divadlo Oskara Nedbala Tábor 
  • Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou 
  • Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích 
  • Muzeum Jindřichohradecka 
  • Muzeum středního Pootaví Strakonice 
  • Prachatické muzeum 
  • Prácheňské muzeum v Písku 
  • Regionální muzeum v Českém Krumlově

Mapa ubytování v jižních Čechách

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Na rezervace přes Booking.com se nevztahuje zhora uvedená akce. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Úvodní foto: Photo by Ales Me on Unsplash