Plánujete dovolenou na Tenerife a hledáte dokonalé místo k odpočinku? Představujeme vám Villa Encanta – úžasnou vilu s dechberoucími výhledy na sopku Teide a Atlantský oceán.

Foto: Booking com

Pokud hledáte dokonalé místo pro svou příští dovolenou na Tenerife, nehledejte dál než Villa Encanta. Tato úžasná vila se nachází v severozápadní části ostrova, na okraji klidného městečka Santa Ursula. Nabízí jedinečnou kombinaci luxusu, pohodlí a úchvatných výhledů, které vás nadchnou od prvního okamžiku.

Villa Encanta se může pochlubit neuvěřitelným výhledem na majestátní sopku Teide a rozlehlý Atlantský oceán. Tato vila je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, ať už plánujete romantickou dovolenou nebo rodinný výlet.

Foto: Booking com

Styl a komfort ve Villa Encanta

Při vstupu do vily budete ohromeni prostornými pokoji, které jsou elegantně zařízené a vybavené vlastní koupelnou. Každý pokoj má svou vlastní terasu, odkud můžete obdivovat nádherné výhledy na oceán. Plně vybavená kuchyň s jídelnou je ideálním místem pro společné snídaně nebo večerní posezení. Pro ty, kteří hledají maximální relaxaci, je zde soukromý bazén a zahradní sauna, kde se můžete rozmazlovat a zapomenout na všechny starosti.

Kapacita a ubytování

Villa Encanta nabízí dva samostatně stojící domy, které jsou k pronájmu jako celek. Hlavní dům má kapacitu až 9 osob plus 2 děti v dětské postýlce, zatímco Garden House je vhodný pro 3 osoby. Oba domy sdílí rozlehlou exotickou zahradu a bazén, což zajišťuje dostatek prostoru a soukromí pro všechny hosty. Nejkrásnější zážitky vás čekají při západu slunce, kdy se obloha promění v paletu úžasných barev přímo před vašima očima.

Pláže v okolí a aktivity

1. Playa de las Teresitas

Jedna z nejkrásnějších pláží na Tenerife, Playa de las Teresitas, se nachází jen kousek od hlavního města Santa Cruz. Tato pláž s jemným zlatým pískem a klidnými vodami je ideálním místem pro rodiny a ty, kteří hledají klid a relaxaci.

2. Playa Jardín

Nacházející se v Puerto de la Cruz, Playa Jardín je nádherná černopísčitá pláž obklopená exotickými zahradami navrženými slavným architektem Césarem Manriquem. Pláž nabízí širokou škálu služeb, včetně barů a restaurací.

3. Playa de Benijo

Pro ty, kteří hledají méně turistické místo s divokou přírodou, je Playa de Benijo ideální volbou. Tato pláž na severovýchodě ostrova nabízí dramatické scenérie a je oblíbená mezi surfaři.

4. Playa del Duque

Playa del Duque, nacházející se v oblasti Costa Adeje, je luxusní pláž s jemným zlatým pískem a křišťálově čistou vodou. Okolí pláže nabízí exkluzivní hotely, restaurace a obchody.

Exotická zahrada od Štěpánky

Jedním z největších lákadel Villa Encanta je její nádherná exotická zahrada, kterou s láskou a péčí vytvořila majitelka domu, paní Štěpánka. Její vášeň pro zahradní architekturu se odráží v každém detailu této zelené oázy. Zahrada je plná exotických rostlin a květin, které vytvářejí dokonalou atmosféru pro odpočinek a relaxaci.

Navštivte Villa Encanta a nechte se okouzlit krásou tohoto kouzelného místa!