Berlín je město, které na vás dýchne svou jedinečnou atmosférou a do kterého se určitě budete chtít ještě někdy vrátit. Až se vám naskytne příležitost třeba v podobě volného víkendu, zkuste zvážit například výlet do tohoto úžasného města.

Berlín je hlavním městem Německa teprve od roku 1991, málokdo ví, že se jedná o druhé největší město Evropské Unie.

Metropole je přeplněna nejrůznějšími historickými i kulturními památkami. Pokud ovšem nemáte více dní, pak je nejlepší využít trasu autobusu číslo 100. Ten totiž objíždí ty nejdůležitější pamětihodnosti. Sice se nedostanete přímo do divadel a muzeí, ale i samotná projížďka kolem nich stojí za to. Vidět můžete například vítězný sloup, slavnou Berlínskou zeď, nebo Egyptské muzeum, kde se nachází známá soška Nefertiti.

Jízdenky do Berlína od 420 Kč

Do Berlína se snadno dostanete z Prahy autobusem např. společností Flixbus. Cena zpátečních jízdenek se pohybuje do tisícovky, se štěstím seženete i za 500.

Naše nejoblíbenější aktivity na Mallorce

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

FlixBus