Užijte si prodloužený velikonoční víkend a poznávejte krásy naší země. Procházky můžete střídat s lenošením ve wellness, koštováním dobrého vína či jízdou na kole.

Nyní je ten správný čas si rezervovat ubytování na Velikonoce – máte z čeho vybírat za zajímavé ceny a u mnoha pobytů nabízíme storno zdarma. Podívejte se náš výběr velikonočních pobytů se slevou. Nenechte si tuto příležitost na odpočinek nebo poznání proklouznout mezi prsty.

Dobré vědět

Velikonoce jsou díky čyřdennímu víkendu ideální termín pro naplánování dovolené. Kdo si vybere 4 dny dovolené (od 6. do 9. dubna, příp. od 14. do 17. dubna), bude mít rovnou celých deset dnů volna.

Termín: 10. 4. – Velký pátek (pátek) až 13. 4. – Velikonoční pondělí (pondělí)

Naši tipy

Sport Hotel***

Dolní Morava

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava.

Maximální relaxace se vám dostane v hotelovém wellness. V bazénu o rozměrech 9 x 4 metry si pohodlně zaplavete a uvolníte se ve vířivce určené až pro osm osob. Masáž svalů proudy bublinek příjde vhod zejména po náročnějším dni naplněném sportem.

odkaz zde

Pension Relax***

Pec pod Sněžkou

Krásný pobyt v Krkonoších prožijete celoročně v Pensionu Relax v Peci pod Sněžkou. V moderně zařízeném prostředí vás čeká polopenze i vstup do wellness s vířivkou a saunou.

Pokud jde o relaxaci, penzion disponuje vlastním wellness s vířivkou a saunou, kde zapomenete na všechny starosti. Také si tu můžete zahrát bowling.

odkaz zde

Wellness Hotel Hluboký Dvůr***

Hrubá Voda

Wellness Hotel Hluboký Dvůr ***+ najdete v obci Hrubá Voda a zažijete tu opravdu jedinečný pobyt. Hotelový areál totiž nabízí rozmanité možnosti vyžití – vlastní ski areál, bobovou dráhu, víceúčelové hřiště, parádní hřiště v korunách stromů, disc-golf, minigolf i jízdárnu pro koně.

V saunovém komplexu si odpočinete ve finské sauně s lávovými kameny, sauně se speciální pecí, parní bylinkové sauně či v parní solné komoře. K ochlazení pak poslouží masážní sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének či ledopád.

Relaxovat můžete také ve vířivce s výhledem do přírodního akvária či v odpočívárně s fresh barem.

odkaz zde

Hotel IRIS ***

Pavlov

Wellness Hotel Iris *** leží ve vinařské obci Pavlov uprostřed CHKO Pálava a jen 1 km od vodní nádrže Nové Mlýny. Kousek je také Mikulov a během 20 minut jízdy se dostanete k Lednicko-valtickému areálu.

Po toulkách Pálavou vám jistě vyhládne, pak přijde vhod hotelová restaurace s pestrým výběrem kulinářských specialit. Samozřejmostí je široká nabídka výborných vín od místních vinařů.

Těšte se také na relaxaci přímo v hotelovém wellness centru. Po procházce přes Pavlovské vrchy k Děvínu nebo až zřícenině Sirotčího hrádku se příjemně uvolníte a promasírujete ve vířivce. Dopřejte si bylinnou parní lázeň, masáž nebo zábal.

odkaz zde

Jihočeský kraj

Hotel Relax****

Dolní Vltavice

UBYTOVÁNÍ V JIŽNÍCH ČECHÁCH

Jihomoravský kraj

UBYTOVÁNÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

Krkonoše

UBYTOVÁNÍ V KRKONOŠÍCH

Podívejte se na další inspiraci pobytů na velikonoce

Booking.com

Karlovarský kraj

UBYTOVÁNÍ NA KARLOVARSKU

Jeseníky

UBYTOVÁNÍ JESENÍKY

Ostatní lokality

VALAŠSKO

OLOMOUC

PLZEŇ

ÚSTECKO

ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ

VYSOČINA

SLAPY

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky