Finnair nabízí akční letenku Praha – New York za 8 990 Kč s garantovaným přestupem. Termín také přes Velikonoce.

Nejslavnější město světa? Bezpochyby New York City. Tahle perla východního pobřeží USA je centrem módy, filmu, byznysu i turismu… Kdo tam nebyl, těžko pochopí, ale tohle město prostě nejde nemilovat!

Letenky s termíny ZDE

Náhled na příklad rezervace přes Velikonoce

odlet 9.4. 2020 až 14.4. 2020

  • Cena s příručním zavazadlem: 6 kg a taškou do 2 kg
  • Termíny cesty: duben a květen 2020
  • Dostupnost tarifu je omezena

Garantovaný přestup znamená, že má–li vaše letadlo zpoždění a vy nestihnete přestoupit na navazující let, musí se o vás letecká společnost postarat. Zdarma vás přesadí na nejbližší možný následující let a v mezičase případně nabídne občerstvení či ubytování.

Jídlo na palubě Finnair

Placený či bezplatný jídelní servis je k dispozici každému cestujícímu v rámci jednotlivých cestovních tříd. Cestující mají možnost objednat si své oblíbené jídlo či občerstvení online, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Více informací o občerstvení se dozvíte zde.Muzikály na Broadwayi v New Yorku

Broadway se táhne napříč celým Manhattanem a je to jedna z vůbec nejstarších newyorských ulic. A když se řekne Broadway, každému se jistě vybaví slavné newyorské muzikály, na které se můžete vydat do divadelního okrsku v blízkosti Times Square. A vězte, že návštěva New Yorku by bez muzikálového představení nebyla úplná.

U nás si můžete zakoupit vstupenky pohodlně online, bez stresu a čekání ve frontách. V nabídce máme:

V nabídce máme i další představení. Neváhejte nás kontaktovat přes formulář ZDE.

Naše nejoblíbenější aktivity v NYC

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce v New Yorku. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Rezervace ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky