Pražské letiště se opět rozšiřuje o další zajímavou destinaci. Od 1. dubna příštího roku začne letecká společnost easyJet provozovat novou linku z Prahy do krásného španělského letoviska Alicante.

Tato novinka nabídne českým cestovatelům další možnost prozkoumat slunnou Španělskou pobřeží Costa Blanca.

Přímá letecká spojení do Alicante jsou vždy vítanou zprávou pro ty, kteří touží po teplém slunečním ráji, krásných plážích a malebném španělském prostředí. Dosud měli cestovatelé z Prahy omezené možnosti, ale nyní se situace mění díky easyJetu.

Letecká společnost easyJet spustí tuto novou linku až od 1. dubna příštího roku, a to s dvěma spoji týdně, a to v pondělí a v pátek. Cesty na tomto novém spojení mohou být zpáteční i jednosměrné, což umožňuje větší flexibilitu při plánování vaší dovolené.

Ceny letenek na této lince začínají na příjemných 1 258 korunách za zpáteční let bez zavazadel. To je skvělá zpráva pro cestovatele, kteří hledají cenově dostupné možnosti pro cestování do Španělska. Prodej letenek na tuto linku byl spuštěn nedávno, takže můžete začít plánovat svou dovolenou právě teď.

Letadla na této lince budou vyrážet z Prahy v odpoledních a večerních hodinách. Ve středu bude první spoj startovat ve 21:35 a přistát v Alicante v 0:30. V pátek pak let odletí o 20 minut později, ve 21:55. Zpáteční lety z Alicante budou prováděny v pondělí v 18:10 a v pátek v 18:25, což vám umožní strávit dlouhý víkend na slunném španělském pobřeží.

Alicante
Alicante

Před tímto novým přírůstkem do nabídky letů do Alicante bylo jediným přímým spojením z Česka letecké spojení s Ryanair z Pardubic, které poprvé v historii nabízelo i zimní lety na Costa Blanca.

V rámci konkurence však došlo i ke změnám u jiných dopravců. Eurowings, který dříve létal z Prahy do Alicante, se rozhodl obnovit tuto linku na konci března. To znamená, že cestovatelé budou mít ještě více možností vybrat si ten nejlepší termín a cenu pro svou cestu.

Alicante je známé jako oblíbené letovisko pro české turisty, a tato nová letecká linka od easyJetu jistě přiláká další dovolenkáře, kteří touží po slunečních dovolených na pobřeží Costa Blanca. Příjemné ceny a flexibilní možnosti cestování budou rozhodně lákat cestovatele k prozkoumání této nádherné španělské destinace.

Takže pokud plánujete dovolenou na španělském pobřeží, nezapomeňte zvážit novou leteckou linku z Prahy do Alicante od easyJetu. S dostupnými cenami a pravidelnými spoji bude cestování do této krásné destinace jednodušší a přístupnější než kdy dříve. Alicante vás vítá s teplým sluncem, krásnými plážemi a bohatou španělskou kulturou. Bon voyage!