Známe to všichni- poslední den dovolené, kdy hotel musíte opustit v dopoledních hodinách a do Vašeho odletu zbývá téměř celý den. Často řešíte otázku: kam se zavazadlem? Řešení je služba online Úschovny zavazadel Radical Storage.

Radical Storage , dříve známý jako Bagbnb, je přesně to, co potřebujete. Je to snadná, pohodlná a cenově dostupná služba úschovy zavazadel na vyžádání .

Radical Storage můžete použít k rezervaci krátkodobých míst pro uložení zavazadel, tašek a kufrů na vhodných místech po celém světě.

Radical Storage je k dispozici ve více než 70 zemích a 500 městech po celém světě.

Jsou v Evropě, Jižní Americe, Severní Americe, Austrálii a Novém Zélandu, Asii a Africe.

Radical Storage spolupracuje s místními podniky, jako jsou hotely, obchody a restaurace, které prověřuje tým Radical Storage. Hostitelé na platformě Radical Storage se nazývají Angels.

Užijte si poslední den dovolené! Váš kufr na vás počká na místě, které vám vyhovuje.

Bezpečné uložení za paušál 5 EUR

Radical Storage má paušální cenový model a jsou jednou z nejlevnějších aplikací pro úschovu zavazadel.

Radical Storage si účtuje 5 EUR za den za zavazadlo. A co je super: Neexistují žádné váhové ani rozměrové limity.

K dispozici je také možnost přidat pojištění za příplatek 1.75 EUR za tašku. Pojištění zahrnuje bezpečnostní záruku ve výši 3 000 EUR a bezplatné zrušení.

Denní sazbu musíte zaplatit, i když si tašku uložíte na několik hodin. A pokud si zavazadla nevyzvednete do 24 hodin, bude vám účtován další den.

Jak funguje Radical Storage

1.) Najděte místo: nejprve přejděte na jejich webovou stránku a vyhledejte město, kde chcete uložit zavazadla. Na jejich mapě uvidíte všechna dostupná místa. Můžete filtrovat podle data cesty nebo otevírací doby a v každém firemním zápisu uvidíte recenze a otevírací dobu.

2.) Rezervace online: projděte si kroky k pokladně a rezervujte si své místo. Po rezervaci obdržíte potvrzovací e-mail s pokyny k odeslání a přesnou adresou. Výhodou je, že není nutná žádná registrace.

3.) Odevzdání zavazadel: když dorazíte na místo uložení, ukažte personálu QR kód v potvrzovacím e-mailu. Zaměstnanci pak na vaše tašky přidají identifikační štítky a odloží je, dokud nebudete připraveni je vyzvednout.

4.) Vyzvednutí zavazadel: až budete připraveni vyzvednout si zavazadla, vraťte se zpět do úschovny a ukažte personálu potvrzení o rezervaci, aby si zavazadlo vyzvedli.

Dárek od nás: slevový kód

Použijte promo kód Radical Storage EXSPLORE5 v pokladně a získejte 5% slevu na svou rezervaci.