Tropical Islands se nachází v největším volně stojícím dómu na světě. Nabízí krytý deštný prales, wellness zázemí a bazén ve tvaru laguny. V hale jsou vysázené pravé palmy a těšit se můžete na umělou pláž a největší vodní tobogán v Německu. Venkovní část AMAZONIA nabízí řeku Whitewater, která je jedinečnou línou řekou s bazénem.

Můžete sem zajet kdykoli v roce, i uprostřed nejtužší zimy se uvnitř haly ocitnete v tropickém ráji. Přitom se budete nacházet v Německu cca 60km severně od Drážďan a cca 100km jižně od Berlína.

Ubytování v Tropical Islands

Rezort poskytuje ubytování v různých pokojích s tématikou Jižní Ameriky, Afriky, Asie a Tichomoří. Moderní pokoje mají klimatizaci, satelitní TV, Wi-Fi zdarma, minibar a koupelnu se sprchou a fénem.

K dispozici je celkem 13 restaurací a barů, které vám zajistí pestré kulinářské zážitky. V restauraci Sawadee si můžete dát snídani formou bufetu a restaurace Palm Beach, Wok House a Mondial Food Court servírují mezinárodní speciality a čerstvě připravené koktejly. Tropical Garden nabízí několikachodová menu a restaurace Tropino podává dětská jídla.

Co vás čeká v Tropical Islands?

  • NEJVĚTŠÍ VNITŘNÍ DEŠTNÝ PRALES na světě skrývá přes 50 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle!
  • TROPICKÁ VESNIČKA vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.
  • NÁKUPNÍ ULIČCE si můžete zakoupit nejen nové plavky, ale i ručně vyráběné suvenýry z exotických koutů světa, jako jsou třeba korálky, přívěsky či obrázky.
  • DĚTSKÝ KOUTEK TROPINO CLUB nabízí malým návštěvníkům třeba obrovskou horolezeckou stěnu či projížďku na lodičkách.
  • NEJVYŠŠÍ TOBOGÁN V NĚMECKU měří 25 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70 km/h!
  • LET HORKOVZDUŠNÝM BALONEM! Ano, díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.
  • TROPICKÉ MOŘE je udržováno na teplotu 28°C a krom nádherných pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.
  • ROMANTICKÁ LAGUNA BALI s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Ubytování v okolí

Booking.com