Zveme vás do německého města Drážďany, které máme možná spojeno pouze s levnými nákupy v dobách NDR. Město Drážďany je velice zajímavé město, které má co nabídnout. Najdete zde mnoho významných památek, muzea, galerie, ale také můžete přijet na slavné vánoční a jarní či podzimní trhy, kterými je město proslulé po celém světě.

Zajímavé je, že město patří k nejzelenějším místům Evropy. Uvádí se, že je tu zatravněno asi 62 % plochy. Na každém rohu také potkáte nějakou originální kašnu. Hodně se tu jezdí na kolech a elektro kolech a centrum není z těch nejrušnějších a tak se tu dá i v sezóně procházet v relativním klidu.

V centru Drážďan, ale i v blízkém okolí je mnoho hotelů a apartmánů nabízejících příjemné a cenově dostupné ubytování. Vybrat si můžete ze široké škály malých apartmánů s domácí atmosférou a klidem a nebo naopak velkých hotelových komplexů a rezidencí.

Luxusní hotely s bazénem a wellness

Hotely za dobrou cenu s bazénem

Hotel nebo apartmán? Vybírejte ze stovek možností…

Vyhledejte si pohodlně ubytování, které Vám vyhovuje umístěním a cenou.

Booking.com

Vstupenky na top atrakce ve městě

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Zveme vás na:

  • Vyhlídková plavba po řece Labe
  • Jednodenní výlet autobusem Hop-On-Hop-Off
  • Užijte si svůj pobyt v Drážďanech s řadou různých slev, včetně jízdenky na MHD
  • Rezervujte vstupenku do Zwingeru a získejte přístup do Obrazárny starých mistrů Zwingeru, Sbírky soch…