Je skvělý nápad strávit jarní dovolenou u moře! Pokud hledáte klidné a teplé místo pro dovolenou, můžete zvážit oblíbené Turecko.

Turecko je skvělou destinací pro jarní dovolenou u moře. V tureckých letoviscích najdete mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou vodní sporty, potápění, plavání, jízda na koni nebo jízda na lodích s průhledným dnem. Kromě toho můžete prozkoumat krásná historická města a památky.

Hotel VonResort Golden Coast*****

Z pražského letiště 8 dubna usednete do letadla a celý týden se necháte hýčkat v 5* hotelu s nabídkou služeb Ultra All Inclusive. A to vše za cenu od 10 990 Kč.

Na co se můžete těšit?

Krásná široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu disponuje vlastním molem s lehátky, slunečníky a barem. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma. Hotel byl nedávno zrekonstruován a sousedí s resortem Golden Beach, ve kterém se nachází společný velký aquapark.

ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, dětský bufet, dietní kout. Během dne lehké občerstvení, turecké palačinky, zmrzlina, odpolední káva / čaj a zákusky, půlnoční polévka, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby a některých importovaných nápojů lze čerpat 24 hodin.

Datové balíčky v Turecku: 1 GB za 4,50 USD