V severovýchodní části Kuby leží jedna z nejrozmanitějších provincií ostrova – Holguín. Najdete zde hory, úrodné nížiny, lesy, historické památky i množství hezkých pláží.

Právě do této oblasti míří naše nabídka: 8 denní pobytový zájezd v hotelu Amigo Club Atlantico Guardalavaca*** s all inclusive. Pobyt za cenu letenky je v termínu 3.5 až 10.5. 2023 a využije tak netradičně volné dny.

Popis hotelu:
Můžete využít venkovní bazénový komplex s dětskou částí, který je ideální pro aktivní odpočinek a pravidelný aqua trénink. Na sluneční terase jsou k dispozici pohodlná lehátka a slunečníky poskytující stín. K dispozici je také snack bar u bazénu. 

Hotel nabízí rozsáhlý venkovní sportovní program s cyklistikou/horskou cyklistikou, tenisem, boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal, minigolf, lukostřelba a jízda na koni. Při windsurfingu, šlapadlech, výletech na katamaránu, kajaku, šnorchlování, potápění a aqua fitness si na své přijdou i milovníci vodních sportů. 

Cestovatelé mají v ubytování na výběr ze široké škály indoorových sportů včetně posilovny, stolního tenisu, kulečníku a aerobiku. Na místě najdete wellness centrum se saunou, kosmetickým salonem a masážemi. animační program.

Stravování:
Stravovací možnosti zahrnují kavárnu a bar. K dispozici jsou rezervace all inclusive. Snídaně, pestrý oběd formou bufetu a pestrý večerní bufet jsou chutné a rozmanité. Hotel nabízí také občerstvení. V ubytování je skladem sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.