Jezero Lago di Garda je největší jezero v Itálii. Nachází se na severu Itálie, pouhých 30 km od Verony. Nabízí nádherné přírodní scenérie plné barev, obklopené Dolomity Brenta na severu a mírnými svahy a kopcovitou krajinou na jihu.

Na jezeře je bezpočet ostrůvků, například Isola del Garda, San Biagio, Trimelone a Sogno. Oblast je rájem pro všechny aktivní jedince od milovníků vodních sportů přes turisty a vyznavače nordic walkingu po horolezce a paraglidisty. Navštívit zde můžete také největší italský zábavní park Gardaland.

Nejznámějšími letovisky na březích tohoto jezera jsou Riva del Garda, Limone sul Garda, Sirmione, Peschiera del Garda, Bardolino, Garda či Malcesine.

Luxusní místa k pobytu

Vyberte si ubytování v mapě

Booking.com

Naše tipy na výhodné ubytování

Kam vyrazit u jezera Lago di Garda?

Wellness centrum Gardacqua najdete kousek od centra města Garda. Teplo a relaxace, velký letní park o rozloze více než sedm tisíc metrů čtverečních, bazény pro relaxaci nebo sportovní a volné koupání, zóna s bazény pro děti s mini-bazény a vodními hrami. Gardacqua – to je zábava a relax pro celou rodinu.

Wellness centrum Gardacqua

Vstupenky online s možností zrušení zdarma. Užijte si 35 samostatných jízd, včetně 6 horských drah, které poskytují spoustu zábavy pro celou rodinu.

Canyoning pro celou rodinu

Užijte si rodinné canyoningové dobrodružství, které je speciálně určeno pro mladší dobrodruhy. Skákejte, klouzejte a cákejte malebným kaňonem, přičemž vás vedou zkušení instruktoři. Možnost zrušení zdarma, doba trvání 2,5 hod.