Poreč je město ležící na západním pobřeží istrijského poloostrova a jedním z nejnavštěvovanějších turistických měst v Chorvatsku. Město je bohaté na historické památky, kulturní dědictví a silnou turistickou nabídku. Předpokládá se, že město je asi dva tisíce let staré.

Město Poreč patří do tří menších ostrovů, občas obývaných nebo neobývaných. Navštivte cennou Eufraziovu baziliku, aquapark, nebo desítky jiných pozoruhodných míst. Vítejte v Poreči!

Naše tipy na ubytování

Poreč a její okolí nabízí spoustu ubytovacích možností. Letoviska, která spadají do porečské aglomerace (od severu k jihu), se rozprostírají po celém členitém pobřeží a řadí se k nim:  Lanterna, Solaris, Červar-Porat, Ulika, Materada, Špadići, Pical. Další leží na jih od Poreče: Brulo, Plava laguna, Zelena laguna, Bijela uvala.


Camping Ulika Mobile Homes – Naturist****

se nachází v kempu Ulika nedaleko Poreče a nabízí venkovní bazén a à la carte restauraci. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Nudistická pláž je odsud 300 metrů.

Mobilní domy mají klimatizaci, zařízenou terasu, dobře vybavenou kuchyň s jídelní částí a koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěné.

Restaurace kempu je vzdálená přibližně 100 metrů. V prostorách kempu je supermarket, obchod se suvenýry, fastfood restaurace s grilovaným jídlem a několik barů.

Zdarma si zde můžete zahrát plážový volejbal. Zařízení a služby kempu jsou k dispozici v naturistické oblasti.

Camping Ulika Mobile Homes nabízí též dětský klub a dětské hřiště. Večerní zábavní program je zajištěn.

Camping Ulika Mobile Homes – Naturist 
Booking.com

Vyberte si ubytování v mapě

Zadejte datum Vaší dovolené a vyberte si z nabídky

Booking.com