Být co nejblíže golfového hřiště, v zeleni, v přírodě a zároveň prožívat jedinečnou atmosféru. To může být důvod proč zkusit některá ubytování, která leží přímo v srdci golfových hřišť nebo jejich okolí.

Podívejme se po Česká republice na zajímavá ubytování nejen pro aktivní golfisty.

Green Inn Hotel ****

Ostravice 75, Ostravice, 73914, Česká republika 

Booking.com

Komplex 7 budov se nachází na okraji prestižního golfového hřiště s 18 jamkami. Sauna, parní lázeň a vířivka jsou k dispozici za poplatek. Hosté obdrží slevu na thajské nebo klasické masáže a slevu na golf a lekce golfu s instruktorem.

Greensgate Dýšina***

Horomyslická 1, Horomyslice, 330 02, Česká republika

Booking.com

Hotel Greensgate Dýšina se nachází ve zrekonstruovaném domě v klidné části obce. Nabízí golfové hřiště, bezplatné Wi-Fi a ubytování v přírodě. Na místě si můžete zahrát golf a v zimním období využít kryté golfové simulátory.

Miura Hotel ****

Celadna 887, Čeladná, 73912, Česká republika 

Booking.com

U hotelu se nachází golfové hřiště Čeladná. Miura Hotel provozuje wellness centrum s vířivkou, venkovním vyhřívaným bazénem a suchou a parní saunou. V nabídce jsou také různé masáže.

Panorama Golf Resort

Panorama 1 Zliv 34, Kácov, 285 22, Česká republika  

Booking.com

Panorama Golf Resort se nachází v Kácově a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Rezort nabízí celou řadu wellness zařízení včetně termální koupele a vířivky. V Kácově a okolí se můžete věnovat cyklistice a dalším aktivitám.

Sand Martin****

Michalovice 72, Mladá Boleslav, 29301, Česká republika 

Booking.com

Sand Martin se nachází u golfového hřiště Sand Martin Holes v Mladé Boleslavi a má à la carte restauraci s mezinárodními pokrmy a bar. K dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Hosté mohou relaxovat v sauně nebo si vychutnat masáže.

Black Bridge Hotel****

Národních hrdinů 891, Praha, 19012, Česká republika

Booking.com

Black Bridge – Hotel Apartment se nachází 11 km od centra Prahy a nabízí restauraci a apartmány s bezplatným Wi-Fi, terasou a výhledem na golfové hřiště. Black Bridge má také zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště a bezplatnou parkovací garáž.