Venku je nevlídno a vy si chcete užívat pohody ve vířivé vaně, sauně nebo třeba na masáži. Jestli se vám taková představa líbí, pak vězte, že je ještě více důvodů, proč jet na wellness pobyt právě v zimě a na jaře.

Photo: Anna Demianenko

Hotel Olympie

 Svatý Petr 56, Špindlerův Mlýn, 54351, Česká republika 

Ve Špindlerově Mlýně, v klidné části Svatého Petru, leží nádherný horský hotel Olympie. Nově otevřený luxusní panoramatický wellness s výhledy na okolní svahy, jež je na naše poměry více než velkoryse řešeno, Vás dostane. Nově jsou zrekonstruovány všechny pokoje a sluneční terasa u jedné z nejlepších restaurací ve Špindlu. Aktivit u hotelu a v okolí je nepočítaně, od lanového centra, bobové dráhy až po půjčovnu MTB či elektrokol. I zde platí, že největší devizou je lokalita, která přímo vybízí k horským výšlapům a procházkám.

Booking.com

Maximus Resort

 Hrázní 4a, Brno, 63500, Česká republika

Hotel Maximus Resort je umístěn do malebné krajiny Podkomorských lesů, jen několik metrů od Brněnské přehrady a pouhých 20 minut od centra města Brna. Klidné prostředí nového moderního hotelu, ubytování ve tří a čtyřhvězdičkovém standardu a principu Feng Shui, špičkové WELLNESS & SPA INFINIT MAXIMUS, gurmánská restaurace a krásný svatební palouk v rokli za hotelem v kombinaci s okolní přírodou vás doslova omámí a nabije energií.

Booking.com

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Vylanta 219, Fryšták, 76316, Česká republika

Ve Fryštáku, malém městečku u Zlína, najdete unikátní koncept ubytovacích služeb, kde se povedlo spojit luxus a servis pětihvězdičkových hotelů s atmosférou rodinného prostředí. Zavítejte do malebné oblasti Hostýnských vrchů a zažijte nezapomenutelný pobyt ve Wellness & Spa Boutique Hotelu Villa Memories – nejlepším rodinném boutique hotelu v Evropě, oceněném v roce 2018 v Londýně a patřícím celosvětově do první čtyřky.

Booking.com

Mamma´s Boutique Hotel 

Náměstí T.G. Masaryka 895, Poděbrady

Přímo v srdci Poděbrad, na lázeňské kolonádě stojí čtyřhvězdičkový hotel, kde se o vás postarají tak, že se vám nebude chtít odjet.Hotel je nový a je to na něm znát. Panuje zde příjemná, rodinná atmosféra, personál je nadšený a dělá mu radost se o hosty postarat.

V místním wellness mohou hosté vyzkoušet z nepřeberného množství masáží a nově také finskou saunu. Využít lze i služeb zkušeného lymfoterapeuta a fyzioterapeuta. V hotelu si můžete půjčit stylová kola či hole na nordic walking.

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky