Disneyland hotel, jeden z největších hotelových operátorů ve Francii, slavnostně znovuotevřel po dvouleté přestavbě.

Disneyland® Hotel v Paříži, jeden z nejikoničtějších a nejoblíbenějších hotelů Disneylandu, byl slavnostně znovuotevřen 25. ledna 2024. Tento hotel, který je známý svým okouzlujícím viktoriánským stylem a jedinečnou polohou přímo u vstupu do parku Disneyland, prošel rozsáhlou renovací, aby poskytl ještě kouzelnější zážitky pro své hosty.

Renovace hotelu byla zaměřena na vylepšení celkového prostředí, zlepšení pokojových služeb a aktualizaci tematických prvků, které jsou inspirovány různými Disney postavami a příběhy. Každý pokoj a suite byl pečlivě upraven tak, aby odrážel určitý Disney motiv, přičemž byl kladen důraz na detail a na vytvoření pohádkové atmosféry.

Foto: Archiv hotelu

Jedním z hlavních lákadel hotelu je jeho luxusní design a dekorace, které byly během renovace ještě více zvýrazněny. Hosté mohou očekávat pokročilé technologie v pokojích, včetně inteligentních systémů pro řízení teploty a osvětlení, což zvyšuje komfort a pohodlí během pobytu.

Restaurace a bary v hotelu také prošly renovací. Nové menu a design interiéru poskytují hostům širší výběr kulinářských zážitků, od tradiční francouzské kuchyně až po mezinárodní speciality. Kromě toho hotel nabízí řadu zážitkových aktivit pro děti i dospělé, včetně setkání s oblíbenými Disney postavami.

Významnou částí renovace bylo také zlepšení environmentální udržitelnosti hotelu. Byly přijaty nové postupy a technologie pro snížení dopadu na životní prostředí, včetně energeticky úsporných systémů a recyklačních programů.

Česká stopa v hotelu

V Disneyland® Hotelu v Paříži, který byl nedávno znovuotevřen po rozsáhlé renovaci, je jedním z nejvýraznějších prvků česká stopa, která zde zanechala nezapomenutelný vliv. Tento prvek je monumentalní lustr z křišťálu, který představuje Zámek Spící krasavice a dominuje elegantnímu salónu ve stylu „royal“ s nápadnými zlatými prvky. Tato unikátní dílo bylo vytvořeno v České republice mistrem ve sklářství a je perfektním příkladem kombinace tradičního umění s moderní technologií.

Vstupní hala hotelu Disneyland s velkým českým křišťálovým lustrem / Disneyland Paris

Vítejte v nejšťastnějším místě na světě!

Disneyland Hotel nabízí 487 pokojů a suit, které poskytují hostům elegantní a zcela pohlcující Disney prostředí. Od inspirujících uměleckých děl až po jemné detaily v dekoraci, tento hotel je vytvořen pro ty, kteří chtějí oslavit některé z nezapomenutelných okamžiků Disney filmů.

Vstupenky do Disneylandu jsou klíčem k zažití kouzla a vzrušení, které tento slavný zábavní park nabízí.