Nádherné luxusní letovisko Brela se rozkládá mezi bohatými borovicovými lesy. Osadu obklopují strmé pahorky pohoří Biokovo a drobná skaliska romanticky roztroušená po zdejších plážích. Užijte si klidnou dovolenou v malém ráji na okraji Makarské riviéry.

  • Výjimečné letovisko Brela otevírá na severozápadě celou Makarskou riviéru. Rozkládá se na mírném svahu pod strmými štíty pohoří Biokovo, které místo chrání před prudkým větrem a zmírňují letní vedra.
  • Díky kvalitnímu ubytování v hotelech uprostřed borovicových lesů a překrásným oblázkovým plážím patří Brela mezi nejvyhledávanější letoviska ve střední Dalmácii.
  • Pověst exkluzivního turistického letoviska si Brela drží již desítky let.
  • Žije zde 1500 obyvatel. V okolí se pěstují olivovníky a známá odrůda višní maraska. Z okolních vinic pochází dalmátské víno vugava a dezertní víno prošek.
  • Z Brely je to 75 km severozápadně do Splitu a 14 km jižně do Makarské.

NABÍDKY UBYTOVÁNÍ

Kde se ubytovat?

Hotely v severní části Brely stojí v rozlehlých borových hájích. Ubytovací kapacity jsou záměrně omezené, Brela si tak chtějí udržet punc výjimečnosti. Dbají tu na klid, takže vás ze spaní nebude rušit žádný hlučný podnik.

Nejlépe hodnocené hotely a apartmány

Porovnáváme ceny pokojů ze 70 různých hotelových rezervačních služeb, což vám umožní vybrat si nejdostupnější nabídky.

DALŠÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Dovolená do Chorvatska s CK

V tuto chvíli nebyly nalezeny žádné nabídky.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky