Řím, který je spolu s Paříží považovaný za jedno z nejromantičtějších měst světa, je vyhlášený tím, že se na malé ploše nachází obrovská koncentrace památek, které lákají návštěvníky z celého světa.

V Římě stojí za to navštívit i proslavená muzea, dát si skvělou italskou kávu v jedné z tisíců romantických kaváren a samozřejmě si také dopřát skvělé jídlo v některé z mnoha restaurací. V Římě vás bezesporu zaujmou také všudypřítomné fontány a dokonale upravené římské parky, ve kterých si můžete udělat třeba piknik nebo si jen odpočinout na dece.

Pokud se budete chtít zchladit v moři, dobrou zprávou je, že se nejbližší moře nachází jen 30 km od Říma v pobřežním městě Ostia, kam se z Říma každých 20 minut dostanete vlakem.

Podívejte se na naše levné letenky na hlavní římské letiště, kam se můžete dostat za několik stokorun za jeden směr. Letenka je včetně malého zavazadla.

Levné letenky po celý rok

Stačí změnit vyhledávání na zpáteční cestu, termín cesty a zobrazíme Vám nejlepší ceny. Nejlevnější letenky nabízejí společnosti Wizzair a Ryanair. Létá se každý den.

Hotel nebo apartmán? Vybírejte ze stovek možností…

Vyhledejte si pohodlně ubytování, které Vám vyhovuje umístěním a cenou.

Booking.com

Předplacené jízdenky z letiště do centra Říma

Zarezervujte si pohodlný odvoz z letiště.

Naše doporučení:

Leonardo Expess je speciální linka vlaku, která spojuje Řím (ROMA TERMINI) s letištěm Fiumicino (FIUMICINO AEROPORTO) a provozuje společnost Trenitalia. Linka je přímá (vlak nikde nezastavuje) a cesta trvá asi 31 minut. Vlaky jezdí na lince každý den v intervalech 30 minut v obou směrech v časech:

  • z nádraží Termini na letiště Fiumicino každou hodinu ve ’22 a ’52; první odjezd vlaku je v 5:52 a poslední ve 22:52
  • z letiště Fiumicino na nádraží Termini každou hodinu ’08 a 38; první odjezd vlaku je v 6:38 a poslední ve 23:38

Dovolenou dělají zážitky

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Máme pro vás exkluzivní vstupenky na nejžádanější římské památky: