K létu patří zážitky! Vezměte rodinu a vyzkoušejte ubytování v unikátním Safari stanu, který se nachází přímo uprostřed krásné přírody. Vaše děti zažijí jedinečné prázdniny v africkém stylu, můžete navštívit nedalekou ZOO Lešná a nebo si naplánujete výlet do okolí. Dobrodružství začíná!

Booking.com

Africa House je kompletně vybaven v originálním africkém stylu včetně mnoha fotografií a artefaktů, které si majitelé přivezli ze svých cest po Jihoafrické republice, Mosambiku, Namibii, Botswaně, Zimbabwe, Zambii a dalších zemích afrického kontinentu.

Nabízené ubytování je vzhledem ke své poloze vhodné především pro rodiny s dětmi. Ostatní návštěvníci také ocení velký uzavřený areál u rybníka, na okraji lesa, stranou civilizace. Penzion také nabízí výhodný pronájem celého objektu pro uzavřené skupiny přátel, případně jako ideální místo pro soukromé společenské akce a oslavy.

Penzion klade především důraz na rodinnou atmosféru a ojedinělost interiéru a exteriéru zaměřených na africký kontinent. K úplné spokojenosti zákazníků nabízí penzion pro rodiny s dětmi pestré možnosti společných výletů a doplňkových atrakcí.

Vybavení

Ve stanu se pohodlně ubytují 2 až 4 osoby.

Nabízí zahradu, gril a Wi-Fi zdarma.

Všechny pokoje mají posezení s pohovkou a jídelní část.

Plně vybavená kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, ledničkou, varnou konvicí a dalším vybavením.

Nechybí zde ani dětské hřiště.

Parkování v areálu.

Zdroj: Booking.com