from 0 Kč
Book Now

Vstupenka na Pražský hrad

Hradčanské náměstí, Praha 1
Nehodnoceno
Duration

1 den

Tour Type

Daily Tour

Group Size

Unlimited

Languages

___

Overview

Vstupenka obsahuje:

Zrušení zdarma až 24 hod. před začátkem – Vstupenka v mobilu – Rezervujte nyní a plaťte později – Platí 2 dny – Jděte rovnou ke vstupu

Highlights

  • Užijte si ikonický Pražský hrad s touto předplacenou vstupenkou a prohlédněte si všechny zajímavosti hradního areálu: Starý královský palác, Katedrálu sv. Víta, Baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku.

Itinerary

Itenirary
Čtyři vstupenky v jedné

Prozkoumejte Katedrálu svatého Víta, Starý královský palác, Baziliku svatého Jiří a Zlatou uličku

Itenirary
Jedinečná atmosféra

Užijte si obdivuhodný panoramatický výhled na Prahu

Included/Excluded

  • Vstupenka na Pražský hrad
  • 1x vstup do katedrály sv. Víta
  • 1x vstup do Starého královského paláce
  • 1x vstup do baziliky sv. Jiří
  • 1x vstup do Zlaté uličky
  • Průvodce nebo audioprůvodce
  • Fotografická licence (lze zakoupit na zámku)
  • Vstup do Lobkowiczkého paláce

Tour's Location

Hradčanské náměstí, Praha 1

FAQs

Vyberte si aktivitu nebo výlet


Pokud se rozhodnete pro rezervaci konkrétního výletu nebo aktivity, vždy si pročtěte veškeré informace a také jednotlivá hodnocení na detailu tour. Je dobré vědět, co můžete od výletu očekávat – jaké jsou dojmy jiných účastníků, takže se vyhnete případnému zklamání. Pokud u aktivity uvidíte označení “Certified by GetYourGuide” pak máte jistotu, že se jedná o skutečně prověřenou a kvalitní atrakci. Dále si zjistěte, zda potřebujete vytištěnou vstupenku nebo stačí potvrzení v telefonu. U každé aktivity by neměla chybět informace o tom, za co přesně platíte a co již není zahrnuté v ceně. Někteří organizátoři nabízejí možnost zrušit rezervaci výletu do určitého termínu. Na závěr si nezapomeňte ověřit, zda-li vás společnost vyzvedne u hotelu, či se sejdete na dopředu smluveném místě. Na stránkách je vždy k dispozici mapa.

Rezervace a platba na GetYourGuide

Jakmile jste si konečně vybrali tour, je potřeba výlet zarezervovat. Naštěstí u GetYourGuide je to velmi jednoduché. Na internetu si vyfiltrujete datum, případě čas a jazyk můžete přejít k placení. Na další obrazovce vyplníte všechny vaše fakturační údaje, nejdůležitější ze všeho je správně vyplnit vas email. Tam totiž dostanete potvrzení a voucher, kterým se musíte prokázat. Pak už jen vybere způsob placení a je to. Jelikož je GetYourGuide velká mezinárodní společnost, používá zabezpečené platby a tak se nemusíte bát vyplnit údaje o platební kartě.

from 0 Kč