from 254 Kč
Book Now

Staroměstská radnice s orlojem

Staroměstské nám. 1/3, 110 00 Staré Město
Nehodnoceno
Duration

3 hodiny

Tour Type

Daily Tour

Group Size

Unlimited

Languages

___

Overview

Vstupenka obsahuje:

Zrušení zdarma až 24 hod. před začátkem – Vstupenka v mobilu – Rezervujte nyní a plaťte později – Platí 1 den – Jděte rovnou ke vstupu

Highlights

  • Užijte si nádherný výhled na Prahu z ochozu věže
  • Podívejte se na mechanismus slavného pražského orloje
  • Připojte se k prohlídce podzemí Staroměstské radnice s průvodcem v několika jazycích
  • Prozkoumejte gotickou kapli a salónky

Included/Excluded

  • Vstupné 1 osoba
  • Komentovaná prohlídka středověkého podzemí (v závislosti na dostupnosti, výběr jazyka při rezervaci)
  • Brožura s informacemi o Staroměstské radnici
  • Možno zakoupit rodinné vstupné za 610 Kč 2 dospělé a až 4 děti

Tour's Location

Staroměstské nám. 1/3, 110 00 Staré Město

FAQs

Vyberte si aktivitu nebo výlet

Pokud se rozhodnete pro rezervaci konkrétního výletu nebo aktivity, vždy si pročtěte veškeré informace a také jednotlivá hodnocení na detailu tour. Je dobré vědět, co můžete od výletu očekávat – jaké jsou dojmy jiných účastníků, takže se vyhnete případnému zklamání. Pokud u aktivity uvidíte označení “Certified by GetYourGuide” pak máte jistotu, že se jedná o skutečně prověřenou a kvalitní atrakci. Dále si zjistěte, zda potřebujete vytištěnou vstupenku nebo stačí potvrzení v telefonu. U každé aktivity by neměla chybět informace o tom, za co přesně platíte a co již není zahrnuté v ceně. Někteří organizátoři nabízejí možnost zrušit rezervaci výletu do určitého termínu. Na závěr si nezapomeňte ověřit, zda-li vás společnost vyzvedne u hotelu, či se sejdete na dopředu smluveném místě. Na stránkách je vždy k dispozici mapa.

Rezervace a platba na GetYourGuide

Jakmile jste si konečně vybrali tour, je potřeba výlet zarezervovat. Naštěstí u GetYourGuide je to velmi jednoduché. Na internetu si vyfiltrujete datum, případě čas a jazyk můžete přejít k placení. Na další obrazovce vyplníte všechny vaše fakturační údaje, nejdůležitější ze všeho je správně vyplnit vas email. Tam totiž dostanete potvrzení a voucher, kterým se musíte prokázat. Pak už jen vybere způsob placení a je to. Jelikož je GetYourGuide velká mezinárodní společnost, používá zabezpečené platby a tak se nemusíte bát vyplnit údaje o platební kartě.

from 254 Kč